Teaser for Pharrell’s Gospel Choir Netflix Docuseries ‘Voices of Fire’

Netflix تازه وارد شد تیزری برای مستندات جدید فارل ویلیامز Voices of Fire ، که شرح تلاش او برای ساخت یک گروه کر انجیل در جامعه شهر خود است.

اجرایی که توسط فارل تولید و با بازی آن انجام می شود ، سری جدید خوانندگان محلی از جاده های همپتون را می بیند ، ممیزی Va برای پیوستن به گروه کر. عمویش ، اسقف حزقیل ویلیامز ، که به دلیل استعدادهای موسیقی در وی احترام زیادی دارد ، به وی پیوست. با تمرکز بر کشف استعدادهای محلی ، این مجموعه قول می دهد که صداهای کم شنوای اما قدرتمند را در کانون توجه قرار دهد. پیش نمایش حتی برخی از خوانندگان را به نمایش می گذارد و نیازی به گفتن نیست که فارل بسیار تحت تأثیر قرار گرفته است.

“اگر برای این کار ساخته می شدی چه می کردی؟ برای مقاومت در برابر طوفان ، غلبه بر احتمالات؟ اگر به خودت اعتقاد داشته باشی چه می کنی؟” فقط آغاز است؟ ” فارل تیزر مختصر را روایت می کند. “این شگفت انگیزترین گروه کر تا به امروز خواهد بود.” این مستندات باید توسط A. Smith & Co. و Pharrell’s i am Other تهیه شود. Netflix این سریال را در اوایل سال جاری با نور سبز روشن کرد و تأیید کرد که در آن خوانندگان از هر سنی و اقلیت حضور خواهند داشت.

Voices of Fire تنها پروژه ای نیست که فارل برای Netfli کار کرده است. در ماه ژوئن ، گزارش شد که Pharrell و Black-ish خالق کنیا باریس به دنبال تولید موزیکال مستقر در ژانویه برای پلت فرم پخش جریانی بودند. افراد داخلی اظهار داشتند که این موزیکال به طور مستقل از نمایش موزیکال الهام گرفته از نوزدهم ، که آنها نیز روی آن کار کرده اند ، تولید خواهد شد.

پیش نمایش تریلر Voices of Fire را در بالا مشاهده کنید.

< div class = "article-bottom">