ویدیوی “همیشه برای همیشه” برایسون تیلر را با بازی Kehlani

مشاهده کنید

کهلانی و برایسون تیلر از نزدیک و شخصی می شوند در ویدیوی جدید آهنگ او “همیشه برای همیشه” به کارگردانی کید. استودیو این یکی از چند قطعه آخرین آلبوم Anniversary او برای دریافت درمان بصری است.

این ویدئو یک رابطه خیالی بین هر دو هنرمند R&B را از نزدیکی بزرگنمایی هنگام پرش بین صحنه های مختلف عشق دنبال می کند. همانطور که آهنگ حل می شود ، رابطه نیز منعکس می شود ، متن ترانه تیلر می پرسد “چرا به من دروغ می گویی عزیزم؟” در پایان ، به نظر می رسد که برایسون در تلاش است تمام خاطرات خود را با یک معشوق دور از دست بدهد ، سیمهایی که به مغز او متصل شده اند به نظر می رسد همه آنها را بیرون می کشد.

نظرات ویدیو طرفداران زیادی دارد گفت: آنها از اینکه سرانجام هر دو تیلر و کهلانی را به صورت تصویری با هم ببینند ، به وجد آمده اند. به دنبال روشی که هواداران را دقیقاً همان چیزی را که آنها خواسته اند ، می دهد ، اوایل این ماه ، قبل از انتشار Anniversary ، برایسون آهنگ ویدئویی برای آهنگ “Right My Wrongs” را از آلبوم 2015 Trapsoul خود حذف کرد. علی رغم افتادن آهنگ پنج سال قبل ، طرفداران با دیدن این که سرانجام درمان بصری شایسته آن را دریافت کردند ، ابراز علاقه کردند ، و این گواهی واقعی برای بی انتها بودن پروژه است.

اولین سالگرد در شماره 5 بیلبورد بود 200 پس از یک هفته اول قدرتمند و رقابت با افرادی مانند 21 Savage و Metro Boomin’s Savage Mode II. در حال حاضر در شماره 26 نشسته است ، در حالی که تراپسول در واقع در شماره 112 قرار دارد – به خودی خود قابل توجه است ، اما همچنین قابل توجه است که هفته گذشته در رتبه 72 قرار داشت و 224 هفته را در نمودار گذرانده است. < / p>

ویدیوی جدید مهمان تیلر را با آهنگ “همیشه برای همیشه” با بازی Kehlani در بالا مشاهده کنید.