موزیک ویدیوی جدید آهنگ Lil Wayne “Big Worm”

را مشاهده کنید

Lil Wayne به تازگی تصاویر جدید آهنگ” Big Worm “خود را از نسخه لوکس سیزدهمین آلبوم استودیویی خود ، تشییع جنازه موزیک ویدئو تولید شده توسط مدیر مک مین ، یک سفر در مسیر حافظه و انفجاری از گذشته است ، در حالی که چهره او بین دوره های زندگی حرفه ای خود تغییر می کند ، هیچ کس به جز وین در مقابل دوربین رپ نمی کند. < p> در حالی که وین بیش از این ضرب و شتم استعاره می کند در مورد شباهت های او با شخصیت “کرم بزرگ” از فیلم کلاسیک مکعب یخی جمعه ، صورت خود را تغییر شکل می دهد. او به طور پراکنده از لحظات مختلف زندگی حرفه ای خود ، از روزهای پسران داغ خود با خالکوبی به سختی گرفته تا روزهای ترسناک موهای سیاه خود در اوج سریال Tha Carter پیر می شود ، تا اینکه سرانجام ، دوباره به خود فعلی خود.

وین همچنین هفته گذشته میکس تیپ مورد تحسین منتقدان خود بدون سقف را برای خدمات پخش جریانی منتشر کرد. این پروژه 12 قطعه ای در تاریخ 31 اکتبر 2009 منتشر شد و برخی از کلاسیک ترین آهنگ های وین مانند “Surf Swag” ، “Let Do It” و آهنگ پاداش اختصاص داده شده به Black Mamba ، “Kobe Bryant.”

وین در دومین تک آهنگ Big Sean به عنوان مهمان ظاهر شد ” Don Life “ نیز ، با شان در حال آماده سازی برای انتشار آلبوم استودیویی بعدی خود ، Detroit 2.

موزیک ویدیوی قطعه “کرم بزرگ” ساخته Lil Wayne را از بالا مشاهده کنید.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">