ویدیوی آینده نگرانه آهنگ جدید D Smoke’s ‘Rapture’

بهترین Inglewood ، D Smoke ، به تازگی ویدیوی لایه لایه و درون نگرانه ای را منتشر کرده تا با آهنگ جدیدش “Rapture” همراه شود. کودک با کارگردانی ذهن خلاق که پشت صحنه های هنری برای آهنگ هایی مانند “BMO” ساخته آری لنوکس و اخیراً “سخت تر از شیاطین من” بیگ شان است ، درمان سیاه و سفید “Rapture” را به خوبی دریافت می کند.

با برجسته كردن بدي هايي كه براي زنان سياه پوست است و عدم قدرداني از آنها ، D Smoke با استفاده از ميله ها داستاني را بافته است كه س questionsال مي كند اگر “جذابيت جديد” همه آنها را از بين ببرد چه اتفاقي مي افتد. وی سپس با تعمق در مورد راههایی که مردان سیاه پوست می توانند زنان سیاه پوست را در جهانی که به طور مداوم سعی در شکستن آنها دارد ، بالا ببرد ، این احساسات را در کنار هم قرار می دهد و با حضور مادر و پسر عمویش تیفانی گوشه در آن ، یک روایت دیگر را اضافه می کند. این پیام همراه با فیلم تأثیرگذار ، هم به موقع است و هم مقدمه بزرگی برای هر آنچه ممکن است خواننده رپ ساحل غربی برای پروژه بعدی خود آماده کند ، می کند.

D Smoke از زمان تاجگذاری مسیری طولانی را طی کرده است قهرمان Netflix’s Rhythm + Flow. اولین پروژه او ، عادات سیاه ، حول تربیت وی در اینگلوود ، کالیفرنیا و نحوه تأثیر محیط و خانواده بر مرد امروزی بود. پیشنهاد بازگشت به خانه وی همچنین دارای ویژگی های چشمگیری از جمله اسنوپ داگ ، جیل اسکات و آری لنوکس از جمله دیگران بود.

ویدیوی آهنگ جدید D Smoke “Rapture” را از بالا مشاهده کنید.