دریک از میل ملایم می خواهد تا آهنگ جدید منتظر

را رها کند

دریک ظاهراً مشتاق Meek Mill جدید است.

اندکی قبل از جستجوی ریمیکس” You’re Mines Still “از یونگ بلو ، Drizzy در مورد یکی از پست های اینستاگرامی Meek که از او خواستار آزادی بود اظهار نظر کرد Pain Away “- آهنگی بسیار مورد انتظار که طبق گزارشات شامل ردی ریچ و یک بوگی و هودی است.

Meek IG
تصویر از طریق اینستاگرام / MeekMill

میلک به سادگی با نوشتن “شنیده اید” به دریک پاسخ داد. HotNewHipHop یکی از اولین رسانه هایی بود که در مورد مبادله مبهم گزارش داد ، و این باعث شد طرفداران این فکر را داشته باشند که آیا میک قصد دارد به این زودی آهنگ را آزاد کند.

ما اولین طعم “درد دور” را دریافت کردیم تابستان که رپر نژاد فیلادلفیا پیش نمایش خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. به نظر می رسد این تیزر کلیپی از ویدئوی آهنگ به کارگردانی Will Ngo است که نشان می دهد آهنگ از قبل تکمیل شده و آماده پخش است. از زمانی که Meek این پست را به اشتراک گذاشته است حدود یک ماه و نیم می گذرد ، و او هنوز هیچ به روزرسانی و زمان انتظار برای رسیدن آن را ارائه نکرده است. / p>

“برای یک پروژه تمام عیار در نظر گرفته شده بود. رپر از زمان مسابقات قهرمانی 2018 آلبوم استودیویی مناسبی منتشر نکرده است. با این حال ، بسیاری از طرفداران متقاعد شده اند که رویای خریداران 5 قبل از پایان سال کاهش خواهد یافت. او در ماه فوریه هنگامی که ادعا کرد با آلبوم بعدی “دوباره خود را ثابت خواهد کرد” به شایعه پرداخت.

یکی از پیروان از میک س askedال کرد که آیا منظور او به قسمت پنجم خریداران رویاست ، اما میک پاسخ مبهم دیگری داد.

همچنین