فیلم کوتاه جاستین بیبر را برای تک آهنگ جدید “Holy” f / Chance the Rapper

تماشا کنید

جاستین بیبر برای آهنگ جدید خود ، “مقدس” با Chance the Rapper ارتباط برقرار می کند. این آهنگ جدید به دنبال موفقیت تک آهنگ “Intentions” جاستین بیبر با حضور Quavo است و انتظار می رود بازگشت خواننده به حوزه موسیقی پاپ را آغاز کند.

بیبر فاش کرد که Chance the Rapper این هفته در “Holy” ظاهر می شود . همکاری اخیر آنها به مجموعه ای از بازدیدها می افزاید که شیمی این هنرمندان را با هم به نمایش می گذارد – از جمله “من یکی هستم” ، “بدون مغز کار” ، “جوک جم” و موارد دیگر.

خارج از همکاری با JB ، شانس با میزبانی از چندین نمایش مجازی خود را مشغول کرده است. این هفته ، شانس فروشگاه گل سرسبد رالف لورن را در شیکاگو اشغال کرد تا اجرایی را جشن بگیرد که همکاری این برند لباس با Snap Inc. را جشن گرفته است. همچنین چانو پس از صدور گواهینامه تک آهنگ با G Herbo برای اجرای جریان “PTSD” ارتباط برقرار کرد.

در مورد جاستین بیبر ، او با بازی در ویدئو “Popstar” رپر دستی به هموطن خود کانادایی ، دریک داد. قبل از افتادن آهنگ جدید بیبر ، اسکوتر براون چند عکس از این هنرمند را به اشتراک گذاشت و نوشت: “اعضای عزیز مطبوعات سیستم عامل ها … دیگر از عکس های قدیمی مشتری های من استفاده نکنید”.

اعضای محترم مطبوعات سیستم عامل ها … دیگر از عکس های قدیمی مشتریانم استفاده نکنید. ما همیشه چیزهای جدیدی به شما می دهیم. بیا 🙂 مثلا …justinbieber امشب آهنگ جدیدی داره. در اینجا عکس هایی برای استفاده وجود دارد … pic.twitter.com/eru3M3nS23

– Scooter Braun (@ scooterbraun) 17 سپتامبر 2020