BlocBoy JB و NLE Choppa Drop Video برای آهنگ جدید “ChopBloc Pt. 3”

پس از یک سال انتظار ، BlocBoy JB و NLE Choppa سومین قسمت از مجموعه مشترک” ChopBloc “خود را به اشتراک گذاشتند.

رپرهای ممفیس” ChopBloc Pt. 3 “را به اشتراک گذاشتند پنجشنبه بعد از ظهر همراه با فیلم رسمی خود به کارگردانی یونگتادا. گرچه از نظر جلوه های بصری سنگین است ، اما این فیلم بسیار ساده است ، زیرا در وهله اول BlocBoy ، Choppa و خدمه آنها را در یک انبار با ناوگان وسایل نقلیه گران قیمت و زرادخانه های سلاح گرم نشان می دهد.

چوپا بیش از ضرب آهنگ های تولید شده توسط Ice Berg و Cartoon رپ می زند: “من به سمت مامان ها و فاحشه ها شلیک می کنم / ما نگران دیگران نیستیم”. “ما آنها را *** می بینیم ، زیرا آنها رنج می برند / ما آنها را در گودال قرار دادیم / آنها را لمس می کنیم و سپس آنها را شکسته می کنیم.” رپ طولانی تر درباره خشونت ، که نشان می دهد شعرهای وی برای “ChopBloc Pt. 3” قبل از سپتامبر ضبط شده است.

شما می توانید ویدیوی “ChopBloc Pt. 3” را در بالا تماشا کنید و آهنگ را در همه سیستم عامل های اصلی پخش کنید.

این آهنگ جریان مداوم انتشارات اخیر BlocBoy را شامل می شود ، از جمله “Count Up” ، “No Dribble” “Red Light” ، “Do What I Do” و “ Swervin.” آهنگ همچنین کمی بیشتر از یک ماه از زمان حذف Chopp برای اولین آلبوم Top Shotta می آید. رپر ماه گذشته ، هنگامی که آهنگ های مورد علاقه خود را فاش کرد و طرز تفکر خود را در طی مراحل ضبط توضیح داد ، در مورد این پروژه صحبت کرد.

در اخبار دیگر ، BlocBoy اخیراً مهمان Full Size Run بود. قسمت زیر را بررسی کنید. “page-tail-newsletter-wrap”>