Jhené Aiko در موسیقی جدید ویدئویی خود برای “Speak” در آغوش عشق به خود بنشینید

هر هفته در این مکان احساس خسته کننده تر از گذشته است. خوشبختانه ، ملکه انرژی خوب و ارتعاشات متافیزیکی ما ، تنها Jhené Aiko ، در اینجا است تا اهمیت عشق به خود و مراقبت از خود را به ما یادآوری کند.

این خواننده موزیک ویدئوی جدید خود را برای قطعه “Speak” به اشتراک گذاشته است ، تصنیفی که فضای شیرین و احساس آزادی را که پس از پایان یک رابطه به وجود می آید ، بیان می کند. “صبح امروز بیدار شد قفسه سینه ام را می زند ، “آیکو آواز می خواند. “بسیار هیجان زده ، فهمید که شما در اینجا نیستید تا مرا قضاوت کنید ، هیچ کس تحت تأثیر قرار نمی دهد.”

این ویدئو بسیار قرنطینه است و به نظر می رسد در خانه خواننده Chilombo فیلمبرداری شده است. در طول ویدئو شاهد هستیم که خانم ژنه در حال انجام کارهای منزل ، تولید موسیقی ، مدیتیشن ، تنظیم چاکراها و زندگی لعنتی خود به تنهایی است. در حالی که در این مرحله از تب کابین به خوبی عبور کرده ایم ، این ویدئو قطعاً به عنوان یادآوری این نکته است که خانه های ما هنوز هم می توانند پناهگاهی برای مراقبت از خود و لذت شخصی باشند.

Aiko در این هفته برای انتشار مطالب جدید به Big Sean پیوست. او در آلبوم جدید Sean’s Detroit 2 در آهنگ “Body Language” با Ty Dolla Sign ظاهر می شود. ویدیوی “زبان بدن” نیز دیروز افتاد. در زیر آن را بررسی کنید.

در ماه جولای ، آیکو نسخه لوکس آلبوم Chilombo خود را کنار گذاشت.

فیلم جدید “صحبت” را در بالا ببینید.