SZA فاش کرد که او هنگام رفتن “دیجیتال متفاوت” را در خانه دی جی خالد ضبط کرده است: “خیلی ممنونم پادشاه”

< / div>

در بین تبلیغ خود ویدیوی جدید “POPSTAR” با بازی جاستین بیبر ، DJ Khaled مدتی طول کشید تا همکار قبلی خود را فریاد بزند SZA . این hitmaker کاور هنری آهنگ تازه منتشر شده SZA را به اشتراک گذاشت ” ضربه متفاوت “ با علامت Ty Dolla ، و به سادگی عنوان را زیرنویس کرد پست ، “برکت باد”.

SZA پس از مشاهده پیام حمایتی ، از فرصت استفاده کرد و نحوه اتصال خالد به سابقه را فاش کرد ، که افشاگری بود که تقریباً برای همه افراد – از جمله خالد خبر بود. / p>

وی نوشت: “من هرگز به تو نگفته ام اما این ترانه را در خانه شما ضبط کردم در حالی که همه چیز از بین رفته است.” “خیلی ممنونم پادشاه.”

SZA نیز این جزئیات را در مصاحبه اخیر با Zane Lowe . او به مجری رادیو Beats 1 به او و The Neptunes – تهیه کنندگان “Hit Different” گفت: اوایل سال جاری در حالی که او در Super Bowl بود ، آهنگ را در خانه میامی در خالد ضبط کرد. وی همچنین فاش کرد که در آن جلسه تعدادی از آهنگ ها ضبط شده است که آنها آن را “رویای کودکی” توصیف کرده است.

“من واقعاً نمی توانم سرم را به دور تجربه بپیچم و بیشتر فکر می کنم بنابراین او از داشتن قطعه ای که احتمالاً بزرگترین تولیدکنندگان و هنرمندان برای من در بزرگسالی تولید کرده بودند ، سرگرم شدم. ” “من فقط نمی توانم باور کنم که این رویای کودکی من است و نمی توانم باور کنم که چیزهایی را که دوست داشتم با آنها ساخته ام ، با کسی ساخته ام که واقعاً زندگی من را تغییر داده است.”

می توانید به مصاحبه کامل اینجا .

خالد و SZA قبلاً در سال 2019 متصل بودند پدر آساهد آهنگ “فقط ما”.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">