Travis Scott منتشر نشده با Bryson Tiller و 21 Savage مشترک در رادیو WAV

به اشتراک گذاشته شده است xowzjibifhsbtd2q8bvp / bryson-tiller-travis-scott-chase-b-wav-radio-مصاحبه “class =” ff-og-image-inserted “>

به نظر می رسد تراویس اسکات این هفته روحیه سخاوتمندانه ای داشت.

اندکی بعد رپ هوستون با انتشار ریمیکس “حق رای دادن” خود ، آهنگی را که قبلاً منتشر نشده بود با همكار قبلی خود برایسون تیلر به اشتراک گذاشت. تراویس اولین بار ضبط را با عنوان “Talk Blunt” – در طول قسمت چهارشنبه رادیو WAV اپل موسیقی ، که شامل یک حضور مهمان توسط تیلر بود ، انجام داد.

به گفته Rap-Up ، دوست خوب و مجری برنامه اسکات ، DJ Chase B ، گفت که آهنگ مشترک حداقل یک سال و نیم در خرک نشسته است. تیلر و اسکات قبلاً در آلبوم Birds First of the First آلبوم Birds First 2016 در آلبوم Birds First the Trap Sing McKnight پیوستند.

می توانید “Blunt Talk” را از طریق YouTube در زیر گوش دهید.

کمتر از یک هفته پس از تحویل سومین آلبوم استودیویی Anniversary از تیلر که شامل حضور مهمان دریک بود ، می آید. بومی لوئیزویل در مورد تجربیات خود در ایجاد این پروژه شروع به کار کرد و در مورد امکان انتشار آلبوم دیگری قبل از پایان سال صحبت کرد.

در قسمت دیگر این قسمت ، اسکات آهنگ دیگری را با 21 Savage به نمایش گذاشت. این آهنگ با عنوان “نام ناشناخته / آبشار نیاگرا” در YouTube قرار گرفت. می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا کاهش های تازه معرفی شده نسخه رسمی دارند. آنها فقط چند روز پس از اشاره اسكات به پروژه جدیدی كه احتمالاً تحت عنوان مدینه فاضله است ، اشاره می كنند.

با ما در ارتباط باشید.

همچنین