مورگان والن بعنوان مهمان موزیکال “SNL” پس از نقض پروتکل COVID-19

مورگان والن بعد از ویدئویی از مهمانی او در یک فضای محدود ، در نزدیکی دیگران و بدون پوشش صورت در TikTok ظاهر شد.

والن در یک ویدئو در اینستاگرام تصمیم SNL را برای جلب او از برنامه روز شنبه “به دلیل پروتکل های COVID” خطاب کرد. وی در حالی که در داخل هتل نیویورک اقامت داشت در حالی که آماده می شد برای اولین بار SNL خود را اقامت داشته باشد ، گفت: “اقدامات من در آخر هفته گذشته کوته بینانه بود و آنها به وضوح اهداف بلند مدت و رویاهای من را تحت تأثیر قرار داده است.” “من به تصمیم نمایش احترام می گذارم زیرا می دانم که آنها را در معرض خطر قرار می دهم و برای این کار مالکیت می گیرم.”

والن ضمن ابراز پشیمانی از کنار گذاشتن تیمش ، از Saturday Night Live و هوادارانش عذرخواهی کرد. خواننده “7 Summers” گفت که لورن مایکلز ، خالق SNL و تهیه کننده اجرایی SNL چند کلمه تشویق به وی پیشنهاد داده و پیشنهاد کرده است که “برای جبران این مسئله وقت دیگری می یابند.” شنبه گذشته ، با توجه به عکسی که او در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. وی در همان آخر هفته مشاهده شد كه احتمالاً در دانشگاه مشغول مهمانی است ، مشغول نوشیدن مشروبات الكلی و بوسیدن زنان تصادفی است.

والن ، که گفت در حال حاضر “برای COVID مثبت نیست” ، معتقد است که این وضعیت به او نشان داده است که کمی خودش را گم کرده است و او می خواهد به طور موقت از کانون توجه دور شود تا خودش کار کند. هنوز هم انتظار می رود که آخر هفته میزبان بیل بور باشد. هنوز جایگزینی مهمان موسیقی اعلام نشده است.

همچنین