حراج ایالات متحده Marshals از Fyre Festival Fyre برای جبران خسارت قربانیان

برای کمک به قربانیانی که در فستیوال فاجعه بار فایر در سال 2017 گم شدند ، ایالات متحده آمریکا مارشال ها حراج یادگاری از این رویداد را می گذرانند.

جشنواره فاجعه بار 2017 ، که توسط Ja Rule و هم اکنون بیلی مک فارلند (که در سال 2018 به اتهام کلاهبرداری به شش سال زندان محکوم شد) به همکار تأسیس شد ، پس از رویداد افتتاحیه خود در باهاما عنوان های مختلفی را در سراسر جهان رقم زد. به دنبال یک سری از مشکلات جدی سازمانی و لجستیکی لغو شد.

مارشال رالف سوزیو از منطقه جنوبی نیویورک در مورد پول جمع آوری بزرگ گفت: “درآمد حاصل از فروش این اقلام … به قربانیان جنایات [فارلند] می رود.”

تبلیغات

< figcaption id = "caption-attachment-2429472" class = "wp-caption-text"> Fyre Festiv بنیانگذاران ال رو و بیلی مک فارلند – اعتبار: مطبوعات

از جمله کالاهای موجود برای خرید می توان به یک درپوش ، تی شرت های آستین بلند ، شلوار عرق جگر و پیراهن کش اشاره کرد. یک نشانه سوغاتی با “توطئه تغییر جهان سرگرمی” نیز به حراج گذاشته می شود.

محدود به 126 مورد ، حراج توسط فروشنده Gaston & Sheehan برگزار می شود. مناقصه و ثبت نام برای این موارد در حال حاضر برای حراج در حال انجام است ، که قرار است در تاریخ 13 اوت برگزار شود. درآمد حاصل از فروش به سمت کسانی خواهد بود که در این رویداد پول از دست داده اند. به گفته TMZ.

در اوایل سال جاری ، مک فارلند به دلیل نگرانی از ابتلا به بیماری کرونا ویروس ، خواستار آزادی زودهنگام از مجازات شش سال زندان خود شد.

وكلاي او اظهار داشتند كه شرايط بهداشتي قبلي مك فارلند – از جمله آسم ، آلرژي و مسائل قلبي – در صورت انقباض COVID-19 در زندان ، خطرات شديد سلامتي خواهد بود. وکلای مک فارلند همچنین انتشار اخیر Tekashi 6ix9ine را به عنوان سابقه ذکر کردند.

تبلیغات

همچنین گفته شده مک فارلند قصد داشت خود را خاطرات خود را که به طور موقت با عنوان Promythus: God of Fyre منتشر شده است ، آزاد کنید تا به وی کمک کند بیش از 26 میلیون دلار غرامت به کسانی که تحت تأثیر این جشنواره ناخوشایند قرار دارند پرداخت کند.

تبلیغات