نوجوان متهم به هک توییتر به اتهام 30 فرد ناپسند

یک نوجوان از Tampa Bay به متهم به متفکر بودن هک های اخیر توییتر در چندین حساب پر مخاطب از جمله باراک اوباما ، الون مسک ، کانی وست و … متهم شده است. / p>

گراهام ایوان کلارک 17 ساله از خلیج تمپا دیروز (31 ژوئیه) توسط FBI ، IRS ، سرویس مخفی ایالات متحده و اجرای قانون فلوریدا دستگیر شد. وی در حال حاضر در زندان است و به اتهام بیش از 30 فقره جنایت از جمله کلاهبرداری سازمان یافته ، کلاهبرداری در ارتباطات ، هک و سرقت هویت به وی متهم خواهد شد.

 Bitcoin
اعتبار: توییتر.

تبلیغات

مطابق آستانه < / em> ، دو فرد دیگر نیز به طور رسمی از سوی وزارت دادگستری آمریکا به اتهام رسیده اند – نیما فاضلی 22 ساله در اورلاندو و 19 ساله میسون شپرد در انگلستان ، که با نام های هکر “رولکس” و به ترتیب “Chaewon.”
همانطور که توسط Tampa Bay Times گزارش شده است ، کلارک در خانه اش در نورتالدل بزرگ دستگیر شد و در دادگاه هیلزبورو محاکمه خواهد شد. در حالی که وی در حال حاضر یک نوجوان است ، کلارک به عنوان یک بزرگسال تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد

در یک کنفرانس مطبوعاتی با جریان مستقیم ، اندرو وارن ، دادستان ایالتی هیلزبورو ادعا کرد که کلارک با متقاعد کردن یک کارمند توییتر که در بخش فناوری اطلاعات توییتر کار می کرد ، به ابزارهای داخلی توییتر دسترسی پیدا کرد. وارن همچنین خاطرنشان کرد: هک کلارک بیش از 100000 دلار در بیت کوین تنها در یک روز برداشت کرده است.

وارن گفت: “این جنایات با استفاده از نام افراد مشهور و افراد مشهور انجام شده است ، اما آنها در اینجا قربانیان اصلی نیستند.”

“این” Bit-Con “برای سرقت پول از آمریکایی های معمولی از سراسر کشور ، از جمله اینجا در فلوریدا ، به سرقت رفته است. این کلاهبرداری گسترده درست در اینجا در حیاط خلوت خانه ما برپا شد و ما برای آن موضع نخواهیم گرفت. ”

تبلیغات