یک نوجوان از Tampa Bay به متهم به متفکر بودن هک های اخیر توییتر در چندین حساب پر مخاطب از جمله باراک اوباما ، الون مسک ، کانی وست و … متهم شده است. / p>

گراهام ایوان کلارک 17 ساله از خلیج تمپا دیروز (31 ژوئیه) توسط FBI ، IRS ، سرویس مخفی ایالات متحده و اجرای قانون فلوریدا دستگیر شد. وی در حال حاضر در زندان است و به اتهام بیش از 30 فقره جنایت از جمله کلاهبرداری سازمان یافته ، کلاهبرداری در ارتباطات ، هک و سرقت هویت به وی متهم خواهد شد.

 Bitcoin
اعتبار: توییتر.

تبلیغات

مطابق آستانه < / em> ، دو فرد دیگر نیز به طور رسمی از سوی وزارت دادگستری آمریکا به اتهام رسیده اند – نیما فاضلی 22 ساله در اورلاندو و 19 ساله میسون شپرد در انگلستان ، که با نام های هکر “رولکس” و به ترتیب “Chaewon.”
همانطور که توسط Tampa Bay Times گزارش شده است ، کلارک در خانه اش در نورتالدل بزرگ دستگیر شد و در دادگاه هیلزبورو محاکمه خواهد شد. در حالی که وی در حال حاضر یک نوجوان است ، کلارک به عنوان یک بزرگسال تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد

در یک کنفرانس مطبوعاتی با جریان مستقیم ، اندرو وارن ، دادستان ایالتی هیلزبورو ادعا کرد که کلارک با متقاعد کردن یک کارمند توییتر که در بخش فناوری اطلاعات توییتر کار می کرد ، به ابزارهای داخلی توییتر دسترسی پیدا کرد. وارن همچنین خاطرنشان کرد: هک کلارک بیش از 100000 دلار در بیت کوین تنها در یک روز برداشت کرده است.

وارن گفت: “این جنایات با استفاده از نام افراد مشهور و افراد مشهور انجام شده است ، اما آنها در اینجا قربانیان اصلی نیستند.”

“این” Bit-Con “برای سرقت پول از آمریکایی های معمولی از سراسر کشور ، از جمله اینجا در فلوریدا ، به سرقت رفته است. این کلاهبرداری گسترده درست در اینجا در حیاط خلوت خانه ما برپا شد و ما برای آن موضع نخواهیم گرفت. ”

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *