تایلر ، خالق و سولانژ از جمله کسانی بودند که در مورد مونیکا چکمه یا شلوار در ‘Verzuz’

بحث می کردند

براندی و مونیکا قسمت Verzuz لحظه های درجه یک را از جمله تنظیم حداقل 1.2 میلیون نفر و یک پاپ غافلگیرکننده کم نداشت. -از انتخاب معاون انتخابی بایدن Kamala Harris. به ویژه برجسته FLOTUS ، میشل اوباما ، نیز در میان کسانی بود که پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 برخی از سخنان حمایت را مطرح کرد.

همچنین در نظرات ، به عنوان کسی که به عنوان آخرین قسمت از تیمبالند به طور مستقیم تماشا می کرد و سری Swizz Beatz که قبلاً آشکار شده است ، آگاه بوده است ، آیا شروع یک بحث کوچک در مورد همه چیز بود – آیا مونیکا چکمه هایی با شلوارهای بلند یا پوشیده بود که ظاهرا چشم را گیج می کرد بعضی از بینندگان.

“تایلر” ، خالق نظریه پردازی های خود را در جریان جریان مستقیم “من در طرف دیگر بودم ، اما اکنون قانع شده ام”. “آنها چکمه های طولانی هستند.” در همین حال ، سولانژ استدلال کرد که آنها واقعاً شلوار هستند.

“من به بعضی از مردم صحبت می کردم … آنها ممکن است کفش باشند” ، بسیاری از بینندگان دریافتند که این تبادل نظر عمومی بین تایلر و سولانژ کاملاً قابل توجیه است ، زیرا آنها نیز مقدار قابل توجهی از Verzuz زمان مشاهده را با تأمل در همان زمان صرف کرده بودند:

سرقت سریع اینستاگرام ، بینشی بسیار مورد نیاز در مورد این پرسش را که معمولاً مطرح می شود و بحث و جدال متعاقب آن را در قالب عکس و فیلم به اشتراک گذاشته شده در صفحه رسمی Verzuz بعد از پخش مستقیم پخش می کند. بسته شده در روز دوشنبه:

به هر حال ، اگر پخش اصلی قسمت را از دست دادید ، بایگانی جریان مستقیم را از بالا دریافت کنید. سایر جفت سازی های Verzuz شامل 2 Chainz و Rick Ross ، DMX و Snoop Dogg و موارد دیگر است.

<کنار کلاس = "کنار -panel ">