آكون می گوید ساخت و ساز در شهر سنگال سال آینده

آغاز خواهد شد city-construction “class =” ff-og-image-inserted “>

Akon قصد دارد سال آینده ساخت آن را آغاز کند 6 میلیارد دلار ارز رمزنگاری شده شهر مضمون وی در سنگال.

آمریکایی سنگالی خواننده اعلام کرد که در مورد Akon City روز دوشنبه ، اظهار داشت که خوشبین است که این پروژه برای مردم سنگال شغل ایجاد می کند و برای سیاه پوستان آمریکایی و سایر افرادی که با سیستم کار می کنند به “خانه وطن” تبدیل خواهد شد. نژادپرستی c ، USA Today گزارش می دهد.

” سیستم در خانه به شیوه های مختلف با آنها غیرمنصفانه رفتار می کند که هرگز نمی توانید تصور کنید. و آنها فقط از آن عبور می کنند زیرا احساس می کنند راهی دیگر وجود ندارد. ” “بنابراین اگر از آمریکا یا اروپا یا جاهای دیگر دیاسپورا می آیید و احساس می کنید می خواهید از آفریقا دیدن کنید ، ما می خواهیم سنگال اولین ایستگاه شما باشد.”

روز دوشنبه ، او و مقامات دولتی از سایت ساختمانی واقع در Mbodiène ، حدود 75 مایلی خارج از داکار پایتخت کشور بازدید کرد. آكون گفت كه این پروژه حدود یك سوم 6 میلیارد دلار مورد نیاز را به دست آورده است ، اما سرمایه گذاران وی را فاش نكرده است.

قرار است مرحله اول در اوایل سال 2021 آغاز شود و پیش بینی می شود سه سال طول بكشد. این شامل ساخت جاده ها ، پردیس بیمارستان همپتونز ، بازار همپتونز ، ایستگاه پلیس ، تاسیسات زباله ، مدرسه و نیروگاه است. مرحله دوم در سال 2029 به پایان می رسد و بر ادغام مشاغل برای کار با ارز رمزنگاری AKOIN تمرکز دارد. Akon City همچنین دارای پارک ، استادیوم ، استراحتگاه ساحلی ، دانشگاه ها ، مرکز فناوری ، استودیوهای ضبط و موارد دیگر خواهد بود.

به واکاندا ، شهر خیالی آرمانشهر در پلنگ سیاه تشبیه شده است ، آكون اذعان كرد و آن را “افتخار” خواند.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">