“حق رای دادن” تراویس اسکات در شماره 1 Billboard Hot 100

آغاز شد / travis-charts “class =” ff-og-image-inserted “>

این دنیای تراویس اسکات است و همه ما فقط در آن زندگی می کنیم.

آخرین تک آهنگ تراویس اسکات “Franchise” با عنوان شماره. 1 آهنگ در نمودار Hot 100 Billboard. این طبق نمودار Data یک شاهکار تاریخی است زیرا این باعث می شود اسکات سریعترین هنرمندی باشد که سه عدد بدون جمع آوری کرده است. 1 اولین بار در تاریخ نمودار.

پس از اطلاع از اینکه “حق رای دادن” شماره را اعلام کرد. اسکات در ابتدا به اینستاگرام اشاره کرد و در آنجا از طرفدارانش برای حمایتشان تشکر کرد.

“اسکات قبل از اینکه توجه خود را جلب کند ، نوشت:” به FANSSS … FUCK That !!! YALL FAM TO FAM I LOVE EVERY ONE OF LOVE YALL. YALL JE بهترین ها از قبل. هیچ چیز با YALL نیست. ” به دوستش و یکی از ویژگی های آهنگ ، جوان اراذل و اوباش.

“ادامه این مطلب فقط همه NIGGAS های من با من و جف @ thuggerthugger1 به مدت 7 سال BLEEDIN” ، ادامه داد. “از اولین تور ما به TRAPPIN OUT DA SPOT.”

“Franchise” سومین شماره 1 تراویس اسکات در کمتر از یک سال است. این آهنگ پس از بازدیدهای “بالاترین در اتاق” (19 اکتبر 2019) و “The Scotts” با Kid Cudi (9 مه 2020) شروع می شود که هر دو در بالای Billboard Hot 100 شروع می شوند. در کل ، “Franchise” چهارمین آهنگ شماره 1 تراویس ، به دنبال روندی که “Sicko Mode” 2018 با حضور دریک تعیین کرده است.

همچنین