Premiere: The HeavyTrackerz ، Kojey Radical ، Scorcher & Lay-Z Come for Clout-Chasers در “500 Likes” Video

لباس تولیدی لندن ، HeavyTrackerz وظیفه ایجاد صحنه های موسیقی برخی از بزرگترین سرودهای ناخالص مانند “شلاق آلمانی” توسط مریدین دان و “استاندارد” توسط استورمزی را بر عهده دارد ، اما در این بین آنها دوست دارند شعرهای خود را منتشر کنند و 13 نوامبر ، پیگیری اولین آلبوم 2017 خود ، Odyssey ، با TRKRZ را منتشر می کند.

امروز ، به دنبال اولین آهنگ آلبوم “Sweet Like” با Big Narstie و Tulin ، HeavyTrackerz با تصاویر برای دومین بار بازگشت تک آهنگ “500 لایک” ، اسکورچر اسطوره رپ / رپ انگلیس ، ستاره آل-رپ کوجی رادیکال و قلاب آواز گیر از Lay-Z وابسته به BBK.

h مجتمع از طریق ایمیل ، بچه های HT به ما گفتند: “ما بیش از یک سال پیش” 500 پسند “را برنامه ریزی کردیم. ایده پشت همه اینها پشت شوخی بود که در استودیو با خود داشتیم: اینکه مردم در شبکه های اجتماعی چه خواهند کرد و چقدر برای چند لایک فدا می کنند! Lay-Z اولین کسی بود که پس از همکاری او در برنامه Skepta’s LP ، Ignorance Is Bliss ، مورد اصابت قرار گرفتیم ، پس از آنکه یک بیت شعر Scorcher را احیا کردیم ، یک سال صبر کردیم و در آن مرحله ، می دانستیم که می خواهیم همکاری کنیم که بیشتر مردم دوست ندارند انتظار نداریم ، بنابراین ما یک نام در ذهن داشتیم: کوجی رادیکال! ما او را در اینستاگرام و استودیو مورد اصابت قرار دادیم ، ما تعدادی قطعه برای آلبوم ساختیم اما شعر او در “500 پسندیدن” فقط آن را برای ما لبه کرد. ” توسط یک کمدی دهه 90: “ایده های ما برای ویدیوها همیشه کمی گیج کننده است ، بنابراین ما فکر کردیم که می توانیم با یک فیلم نیمه روز Groundhog Day” روبرو شویم ، “جایی که حرکات و صحنه ها تکرار می شوند تا منعکس کنند که چگونه ما به طور مداوم روزانه دائماً در اینستاگرام پیمایش کنید ، روی آن ضربه بزنید و عکسها را مشاهده کنید. “

ویدیوی” 500 پسند “را به طور انحصاری در بالا تماشا کنید و حتماً آهنگ را به لیست پخش خود اضافه کنید. TRKRZ در همه جا پخش می شود نوامبر 13.