به نظر می رسد تراویس اسکات در موسیقی جدید اشاره دارد: “رفتن به پخت و پز و ساخت این دیوارها برای آرمان شهر”

تراویس اسکات به نظر می رسد آلبوم آینده خود Utopia را با یک تغییر فوق العاده کوچک در اینستاگرام خود اذیت می کند که فقط طرفداران چشم عقاب ممکن است متوجه شده اند که وقتی او بیوگرافی خود را از Astroworld ، عنوان آلبوم 2018 خود ، به مدینه فاضله تغییر داده است.

اسکات همچنین در توئیتی نوشت که “در حال رفتن به کوک کردن و ساخت این دیوارها برای اتوپیا است. به زودی بچه ها را ببینید.” علاوه بر این ، اسکات به دی جی گفت که “مرتباً صندوق پستی خود را بررسی کنید” زیرا “چیزی در راه نامه برای شما ارسال کرده است.”

رفتن به کوک کردن و ساخت این دیوارها برای اتوپیا. به زودی بچه ها را ببینید.
– TRAVIS SCOTT (trvisXX) 5 اکتبر 2020

دی جی ها فقط صندوق پستی خود را بررسی کنند – در پست الکترونیکی چیزی برای شما پیدا کرده اند
– TRAVIS SCOTT (trvisXX) 5 اکتبر 2020

در ماه آگوست ، اسکات سالگرد دو سالگی یا “عجیب” Astroworld را با یادداشتی دست نویس جشن گرفت که “بیایید سوارکاری را ادامه دهیم ، می بینیم در مدینه فاضله “.

هنگامی که از او خواسته شد تا عنوان آلبوم بعدی او را اتوپیا تأیید کند ، دوست و همکار اسکات Chase B پاسخ داد: “اوه نه ، اینطور نیست. من فکر می کنم فقط او تراو است. فقط احساس خوبی دارد ، لحظه ” در مصاحبه ای با GQ که در ماه اکتبر منتشر شد ، از La Flame س “ال شد “کسی پس از Astroworld کجا می رود” ، وی پاسخ داد ، “شما به آرمان شهر می روید. این همان جایی است که می روید.”

آخرین تک آهنگ اسکات “Franchise” در بالای Billboard Hot 100 ظاهر شد و باعث شد او سریعترین هنرمندی باشد که سه اولین شماره 1 در تاریخ جدول را به دست آورد.

منتظر بمانید.

همچنین