Tory Lanez پروژه جدید “Daystar” را به دنبال حادثه تیراندازی مگن استلیون

منتشر کرد

توری لانز با یک پروژه جدید با عنوان Daystar برگشته است که می بیند هنرمند کانادایی در حال تیراندازی به مگان حادثه تیراندازی مگان درست از دروازه است. نام اصلی توری Daystar Peterson است.

می توانید آن را در زیر بررسی کنید.

روز پنجشنبه ، توری قبل از اعلام بازگشت به کانون توجهات ، از طرفداران خود برای ادامه سکوت خود عذرخواهی کرد.

در این پروژه ، توری به حادثه هالیوود هیلز در ماه ژوئیه اشاره كرد كه وی را دستگیر و به اتهام حمل اسلحه پنهان در یك وسیله نقلیه و مگان تی استالیون كه از ناحیه پای خود از ناحیه دو زخم از ناحیه گلوله زخمی شده بود ، ارجاع داد. < از آن زمان ، مگان گزارش هایی را تایید کرد که این توری بود که به او شلیک کرد. وی در اینستاگرام لایو گفت: "بله ، این n *** a Tory به من شلیک کرد. شما به من تیراندازی کردید ، و روزنامه نگار و مردم خود را به دروغ گفتن و گریه کردن در این وبلاگ ها سوق دادید." "دیگر دروغ نگویید. چرا دروغ بگوئید؟ من نمی فهمم. سعی کردم اوضاع را از اینترنت دور نگه دارم ، اما شما آن را می کشید."

همانطور که افرادی مانند هالی بری ، شانس رپر و جی آر اس اسمیت حمایت خود را از مگان به روشهای منحصر به فرد خود نشان دادند ، T.I. علناً از توری خواست تا سکوت خود را بشکند. وی در اینستاگرام زنده گفت: “توری شما نیاز به گفتن چیزی دارید ، bruh”. “بیا. شما باید چیزی بگویی ، bruh. شما مجبور خواهید شد با این صحبت کنید. صادقانه بگویم ، شما طرفداران و طرفداران زیادی دارید. بسیاری از مردم را در اینجا بیرون کشیدید که در کنار شما ایستادند و کنار شما ایستادند به تو و با تو موسیقی انجام دهم. حداقل با کسی از طریق تلفن تماس بگیر و چیزی بگو. باید حرفی بزنی ، بره. این گه بد به نظر می رسد. ”

T.I. گفت که او از آن زمان با توری صحبت کرده است ، که در مورد اعتبار مگان اختلاف نظر داشت ، اما حاضر به ارائه سمت خود از داستان نیست. TMZ در اوایل این ماه گزارش داد كه گمان می رود كه Tory 15 ساعت پس از حادثه برای مگان متنی ارسال كرده و گفته است كه “او از ته قلب من متاسف است” در حالی كه ادعا می كرد “بیش از حد مست است”.