Spillage Village آلبوم جدید “Spiligion” f / Chance the Rapper ، Ari Lennox و بیشتر را به اشتراک بگذارید

EarthGang و JID’s Atlantic Village Spillage Village با استعدادترین آلبوم جدید خود را Spiligion با حضور Chance the Rapper ، Ari Lennox ، Buddy ، Masego ، Lucky Daye منتشر کرده و بزرگ روب.

Spiligion از اوایل ماه مارس مورد تمسخر قرار گرفته و ناامیدکننده نیست. انتشار دو تک آهنگ اصلی آن ، “End of Daze” و “Baptize” ، گواه این موضوع است و هر دو قطعه آرایه وسیعی را که در آلبوم استفاده شده است به نمایش می گذارند. هر یک از آهنگهای این پروژه نیز به نوعی متن مذهبی یا متن مقدس نامگذاری شده است ، محتوای آهنگ با آنچه نام استعاره برانگیخته مطابقت دارد.

Spillage Village نمایانگر منظره صوتی همیشه در حال پیشرفت آتلانتا است که ادامه دارد تا صحنه موسیقی خود را شکل دهد. علی رغم اینکه در سال 2016 آخرین پروژه خود را به نام Bears Like This Too Much (اندکی پس از این کار) کمی متوقف شد ، این گروه رشد کرده است و در آن هنرمندان و تهیه کنندگانی مانند 6lack ، Hollywood JB ، Jurdan Bryant ، Mereba و Benji حضور دارند.

در مصاحبه اخیر با Rolling Stone ، این گروه در مورد چگونگی ارتباط عمیق آنها با آنچه در خارج از استودیو جریان داشت در حالی که روی این پروژه از طریق قرنطینه و در میان اعتراضات سراسر کشور کار می کردند ، صحبت کرد.

“یکی از ما چیزهایی را می خواند یا پیشرفت جدیدی پیدا می کرد و به همه اطلاع می داد ، و همه مثل این می مانیم که” الان چه اتفاقی می افتد؟ چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ “، گفت مربا. “من توانستم قبول كنم كه كنترل من نبود ، زیرا هیچ كدام از ما كنترلی نداشتیم.”

آلبوم Spillage Village Spiligion با حضور Chance the Rapper ، Ari Lennox و موارد دیگر را در زیر گوش دهید.

همچنین