Tory Lanez ادعا کرده است که مگان استیون را ملامت کرده است که علت “بیش از حد مست” بودن تیراندازی

است pg_1 / gs1nadnmp9ba5mm8msqx / toryl “class =” ff-og-image-inserted “>

یک مقاله جدید شامل گزیده هایی از یک پیام متنی است که گفته می شود Tory Lanez به دنبال حادثه تیراندازی منجر به مجروح شدن مگان تی استالیون شده است.

TMZ گزارشی را به اشتراک گذاشت اوایل روز چهارشنبه که در آن ادعا شده است که Tory حدود 15 ساعت پس از تیراندازی در 12 ژوئیه متن را برای مگان ارسال کرده است. گزارش شده است که در متن ، توری ادعا کرد که “از قلب من متاسف است” در حالی که همه اینها را “بیش از حد مست” دانست.

در این گزارش همچنین اشاره شده است که توری هرگز به طور خاص تیراندازی را ذکر نمی کند ، هرچند TMZ ادعا می کند که “روشن” است که چه چیزی به آن اشاره می شود.

“هیچ کس نباید هرگز اتفاق افتاده باشد و من نمی توانم آنچه را تغییر داده ام تغییر دهم. من فقط احساس وحشت می کنم … چون من واقعاً بیش از حد مست کردم ، “ادعا می شود كه توری در متن گفته است.

در ماه آگوست ، مگان مستقیماً از توری به عنوان شخصی كه پس از هفته ها حدس و گمان او را شلیك كرد ، نام برد.

“او در یک جلسه Instagram Live گفت:” شما به من تیراندازی کردید ، و تبلیغات خود و افراد خود را به این وبلاگ ها دروغ گفتن و گریه می کردید. “دیگر دروغ نگویید. چرا دروغ بگوئید؟ من نمی فهمم. سعی کردم اوضاع را از اینترنت دور نگه دارم ، اما شما آن را می کشید.” div>