بیگ شان اجرای “سخت تر از شیاطین من” را اجرا می کند و “Detroit 2” را در “Fallon”

صحبت می کند

< p> پس از انتشار پنجمین آلبوم استودیویی خود دیترویت 2 ، بیگ شان در نمایش امشب با بازی جیمی فالون متوقف شد و “سخت تر از شیاطین من” را اجرا می کند. یک خانه خانوادگی باشد ، به تدریج با محو شدن محیط پیرامون ، عملکرد خلاقانه تر می شود. با خلا v تاریک ، او سرانجام صحنه های بیشتری به بازی در پس زمینه از طریق کانون توجه پیوست. برداشت جالبی از اجرای نمایش گفتگوی اواخر شب در دوران قرنطینه است.

شان همچنین برای مصاحبه ای کوتاه با فالون نشست تا درباره چگونگی گردهمایی دیترویت 2 ، یعنی حضورهای دیو چاپل و استیوی واندر ، صحبت کند. سابقه.

“چند ماه قبل از اینکه خودم دیو چاپل را ملاقات کنم ، پدرم به من زنگ زد و مثل او بود ،” یو ، مرد ، چه خبر؟ هی ، من تازه از این نمایش دیو چاپل برگشتم ، مرد. من با او در پشت صحنه بودم. یو ، او عاشق موسیقی توست ، پسر ، “گفت شان در مورد چگونگی درگیر شدن چاپل با دیترویت 2. او شک داشت که پدرش گفتگوی مناسبی با دیو داشته است ، فکر می کرد ممکن است اغراق کرده باشد ، اما اولین زمانی که او به کمدین که با استقبال روبرو شد برخورد کرد ، “من پدر تو را دوست دارم”.

در مورد کمک هزینه استیوی واندر ، شان توضیح داد که او آخرین لحظه وارد زمین شد. وی گفت: “برای من ، او بزرگترین خواننده و ترانه سرا در تمام دوران است.” در برهه ای از زمان او فکر می کرد که دیترویت 2 را برای کار در یک مسیر با او به تأخیر بیندازد ، اما او نمی خواست شانس همکاری را داشته باشد بنابراین آنها به دنبال Chappelle و Erykah Badu به جای آنها یکی از سه آهنگ “Story” را انجام دادند. < / p>

شان همچنین در این مصاحبه به موضوع سلامت روان خود پرداخته و توصیف کرده است که قبل از کار در آلبوم چگونه “احساس شکستگی در درون خود” کرده و “خسته” شده است. خوشبختانه او توانست در زندگی خود تغییراتی ایجاد کند ، کمی مرخصی بگیرد و به درمان رفت. وی گفت: “همه ما به نقطه ای از زندگی خود می رسیم که باید به شور و اشتیاق خود برگردیم.” “وقتی بیش از 10 سال کاری انجام می دهید … مقداری از این اشتیاق را از دست می دهید. شما باید یاد بگیرید که چگونه آن را دوباره روشن کنید.”

مصاحبه و عملکرد وی را در بالا مشاهده کنید.