Timbaland و Swizz Beatz در مورد احتمال صحبت های دکتر Dre و Diddy “Verzuz”

Swizz Beatz و Timbaland ورزوز سریال یکی از معدود نقاط روشن سال 2020 بوده است و یک نبرد بالقوه وجود دارد که آنها هنوز هم می خواهند رخ دهند.

در مصاحبه با TMZ ، ورزوز سازندگان در مورد چگونگی “به یادبودن” گرفتن جوان جیزی و گوچی مانه و چگونگی علاقه آنها به وقوع نبرد دکتر دره و دیدی صحبت کردند. هنگامی که از وی سوال شد که آیا این دو می توانند جی ز و دیدی را بدست آورند ، سوئیز گفت که این “یک فرصت کم” است. با این حال ، هنگامی که در مورد دره و دیدی سال شد ، سوئیچ اضافه کرد ، “اکنون این چیز دیگری است.”

سوئیچ که نمی خواست تأیید کند که در نبرد بعدی چه کسی می تواند تأیید شود ، طعنه زد: “من حتی نمی توانم بگویم آنچه دیگر اتفاق نخواهد افتاد.” وی افزود: “ما فقط به جهان اجازه می دهیم كه طبیعتاً اتفاقات را رقم بزند.” “من نمی خواهم نه بگویم ، دیگر هرگز نمی خواهم نه بگویم!” دور از تأیید ، اما این نیز انکار نیست.

مصاحبه این زوج پس از آن صورت می گیرد که سوئیز تعداد بازدیدهای چشمگیر Gucci و Jeezy را به اشتراک گذاشته است ورزوز نبرد ماه گذشته. وی فاش کرد که این نبرد “رکورد تماشای جریانهای زنده در همه زمانها” را شکست و 9.1 میلیون نفر برای مسابقه بین افسانه های آتلانتا هماهنگ بودند. آمار تماشاگران بسیار چشمگیر بود ، ورزوز نمره گرفت برای VMA ها ، صدا، جوایز بیلبورد ، CMA و گرمی های لاتین ، از جمله نمایش های دیگر.

به تازگی ، سوئیچ بیتز همچنین اشاره کرد که اسکات استورچ یک بازی برگشت را مدیون است ، همانطور که مانی تازه نیز به این دلیل است که “غیرمنصفانه بود ورزوز