Cardi B on Candace Owens Feud: ‘I Gave That B * tch 2 Million Followers’

Cardi B در سال 2020 به طور گسترده ای به لطف “WAP” با کارشناسان محافظه کار اجرا شده است ، اما اجازه نمی دهد این مسئله او را آزار دهد. در مصاحبه با تابلو تبلیغاتی، کاردی نظرات خود را در مورد پاسخ به مجله شماره 1 مگان تو استالیون و سیاست صریح او در این سال ارائه داد ، از کارشناسان جمهوری خواه انتقاد کرد و توضیح داد که نمی خواهد مخاطبان آنها را بزرگ کند.

کاردی اشاره کرد که چگونه به Candace Owens راستگرای راست افراطی و ضد انتخاب کمک کرد تا پیروان خود را بدست آورد. وی گفت: “افراد خاصی هستند که می خواهم آنها را نفرین کنم ، اما نمی خواهم به آنها نفوذ بدهم.” “به عنوان مثال ، وقتی من و Candace Owens با هم مشاجره کردیم ، من به آن عوضی 2 میلیون فالوور دادم.”

اوونز ، که زمانی اظهار داشت هیتلر یک “ملی سوسیالیست” است که “فقط می خواهد آلمان را بزرگ کند و همه چیز را به خوبی پیش ببرد” ، پیش بینی می شود امسال نسبت به کاردی انتقاد کند. همانطور که Uproxx اشاره کرد ، اونز این را گفت تعرض به حریم شخصی موسیقی هنرمند “به تجزیه فرهنگ و ارزشهای سیاه کمک می کند.” او در حال حاضر 2.8 میلیون با 14.4 میلیون کاردی درآمد دارد.

برای جلب توجه بیشتر به اوونز ، کاردی در عوض تصمیم گرفته است که بهتر است این افراد را در حساب OnlyFans خود قرار دهد.

وی گفت: “من ترجیح می دهم فقط به سراغ OnlyFans خود بروم زیرا در آنجا فقط طرفداران من هستند.” “اگر شما عوضی منفور هستید و 4.99 دلار برای دیدن من صحبت می کنید که گه صحبت می کنم ، شما واقعاً کسی نیستید که از کاردی متنفر باشد. شما عوضی هستید که واقعاً کاردی را دوست دارید.” کاردی حساب OnlyFans خود را در اوایل سال جاری راه اندازی کرد و تصاویر پشت صحنه فیلم “WAP” را در میان مطالب بسیار بیشتر به اشتراک گذاشت. وی افزود که از “OnlyFans” برای “موارد خاصی که می خواهم بیشتر در مورد آنها شخصی باشم استفاده می کند و من نمی خواهم وارد Instagram Live شوم و در مورد آن صحبت کنم زیرا وبلاگ ها قصد دارند آن را خرد کنند.”

وی در پاسخ به این س afterال که بعد از پیش بینی بیدن به عنوان رئیس جمهور منتخب ، دیدن هواداران در حال خواندن “WAP” در بیرون کاخ سفید چگونه بود ، وی گفت ، “من فقط احساس می کنم این یک پیروزی بزرگ برای من و مگان است. من از زمانی که من یک دختر کوچک بودم به گوش دادن به موسیقی رپ زنانه عادت کرده ام – ترینا ، خیا ، لیل کیم ، جکی او ، فاکسی [Brown]”

خشم پیست و فیلم آن سریع بود ، اما کاردی در آن شادی یافت. وی ادامه داد: “” WAP “برای من فقط یک آهنگ رپ زنانه معمول بود ، اما بحث و جدال زیادی ایجاد کرد” ، وی با اشاره به اینکه ظاهراً امثال بن شاپیرو و Candace Owens از وجود صرف همکاری مشترک بسیار شوکه شده اند ، ادامه داد: . “بسیاری از جمهوری خواهان – نه فقط هر جمهوریخواهی که اینستاگرام خود را دنبال می کند ، بلکه تعداد زیادی جمهوری خواه که چک آبی دریافت می کنند [on Twitter] و میلیون ها دنبال کننده ، [like Ben] شاپیرو ، کندیس اونز ، تومی لارن – در مورد “WAP” خیلی حرف می زدند. بنابراین این فقط یک پیروزی برای من بود که می دیدم مردم با آهنگ من و مگان پیروزی بایدن را جشن می گیرند. قدرت گربه ، بله شنید ؟! “

کاردی هنگامی که در مورد اعتماد به نفس خود برای ایستادگی در برابر چهره هایی که در شبکه های اجتماعی با تاکتیک های دستکاری کننده و قلدری رفتار می کنند ، پرسیده شد ، گفت که او این کار را می کند زیرا “چیزهایی که آنها می گویند منطقی نیست”. اندکی پس از اینکه بایدن در انتخابات سال 2020 پیروز شد ، کاردی به سرعت اوونز و شاپیرو را صدا زد ، که او را به خاطر مصاحبه با 46 امین رئیس جمهور به زودی انتقاد کرد. وی در مصاحبه جدید گفت: “اگر احساس كنم جو بایدن كار اشتباهی انجام می دهد ، من قرار نیست كنار بمانم.”

“بسیاری از این طرفداران ترامپ نمی فهمند که چرا مردم می گویند ،” زندگی سیاه پوستان مهم است. ” کاردی ادامه داد: مردم به دلیل رئیس جمهور بودن ترامپ به غارت نرفتند – آنها غارت کردند زیرا مردان سیاه پوست زیادی به ناحق کشته می شوند.

“بسیاری از جمهوری خواهان فکر می کنند که ما از پلیس متنفر هستیم. شخصاً یک نکته وجود داشت که من از پلیس متنفر شدم زیرا من تجربه بزرگ بدی داشتم که در کنار پلیس بزرگ شدم ، اما من همچنین با پلیسهایی آشنا شدم که واقعاً افراد خوبی هستند و واقعاً خوب هستند قلب ها. من فقط احساس می کنم که باید افراد بیشتری را به این ترتیب استخدام کنیم. “

کاردی پس از آنکه خود را “عقب مانده” به دلیل انتشار تصادفی عکس بدون پوشش خواند ، انتقاداتی را که به او وارد شد ، مورد بررسی قرار داد. وی با اشاره به یادداشت صوتی که در توییتر به اشتراک گذاشته گفت: “داشتم جویده می شدم زیرا کلمه R را گفتم.” “مثل ، چگونه می خواهی مرا بخاطر اینکه خودم را عقب مانده می نامم لغو کنی؟ آنها می خواهند شما مادر ترزا باشید ، آنها می خواهند شما موسیقی را بیرون بیاورید ، و می خواهند شما به طریقی خاص به نظر برسید. مثل این است ،” Y’all gotta chill – I “من فقط یک عوضی منظم هستم ،”