Three 6 Mafia’s Juicy J و DJ Paul با 6،45 میلیون دلار دادخواست نقض حق نسخه برداری

به خودکشی دست زدند / byawjqs9hr9rmsztzhit / three-6-mafia “class =” ff-og-image-inserted “>

در اقدامی که احتمالاً برای طرفداران هر دو گروه کاملاً شوکه کننده خواهد بود ، تأسیس سه عضو مافیای Juicy J و DJ Paul یک دادخواست گسترده تشکیل داده اند علیه دو نفره خودکشی روبی دا چری و اسکریم.

پل و جوسی ادعا کرده اند که متهمان اسکریم (اسکات آرکینو جونیور) و روبی دا چری (آریستوس پترو) “از” دزدی “کار خود را” کرده اند و سود بردن از “مطالب دارای حق چاپ”. در این شکایت ، که توسط مجتمع مشاهده شد ، عنوان شده است که دلار $ uicideboy “به طور غیرقانونی از آنچه شاکیان ادعا کرده اند در مجموع” حداقل “35 مورد از” آهنگ های اصلی “است.

آخرین بیت ، یعنی تمایز “آهنگ اصلی” از نظر حقوقی ، در حال حاضر مورد توجه ویژه ای در رابطه با چندین مورد ادعای نقض قانون کپی رایت است که در دادخواست ذکر شده است: < p> این دادخواست همچنین دو نفره نیواورلئان را به سو further استفاده بیشتر “هویت های هنری و فرهنگی” سه 6 مافیا از طریق شباهت های زیبایی شناختی و استفاده گاه به گاه اسکریم از نام مراقب یونگ $ متهم می کند ، که آنها به ریکی عضو مافیای سه 6 مافیایی متصل می شوند مانیکر ترسناک خود دانیگان.

کار قبلی Juicy J با Suicideboys نیز در این لباس برجسته شده است. بر اساس شکایت ، جوسی “بدون اطلاع از مجوز استفاده از آثار دارای حق چاپ بدون اطلاع از مجوز مناسب” از آنها فوراً همکاری با آنها را متوقف کرد.

Juicy و Paul خواستار 1.2 میلیون دلار خسارت جبرانی و واقعی هستند ، از جمله سود ناشی از نقض ادعا شده ، و همچنین 5.25 میلیون دلار خسارت قانونی اضافی. درعین حال ، $ uicideboy $ ، با زیر سوال بردن حقانیت ادعاهای حق چاپ و ادعا اینکه Juicy J به آنها اجازه استفاده از مطالب مورد بحث را داده است ، پاسخ دادند.

در نظرات XXL که روز چهارشنبه منتشر شد ، دی جی پاول گفت پل گفت “این دو نفر” توافق شفاهی “با Juicy J ندارند و همچنین برخی فعالیت های ادعایی در پشت صحنه پیش از دادخواست را توضیح داده است.

” آنها عمل ما را سرقت کردند ، و هر آنچه در مورد ما بود را به سرقت بردند. ” .

همانطور که طرفداران قدیمی می توانند به یاد بیاورند ، چندی پیش هیجانات ملایمی با محوریت Seed of Six – که در آن خواهرزاده های DJ Paul حضور دارند – نمونه برداری از $ uicideboy $.

< div class = "Article-bottom">