مامان نوجوان دانیل کوه TikTok در واکنش به واکنش نشان می دهد ، تیم Ashanti جلد “احمقانه”

را پاک کرد

پس از انتقادات ، دانیل کوه ، ستاره TikTok ، به دلیل ایجاد تصور در مورد جلد” احمقانه “آهنگی از آشانتی ، مادر / مدیر او ادعا کرده اند که اجازه گرفته اند از تیم Ashanti قبل از انتشار آهنگ.

در آخر هفته ، نوجوان 16 ساله ویدئویی از رقصیدن خود را روی جلد آهنگ خود بارگذاری کرد ، اما عنوان او را “آهنگ جدید من” نامید. ” طرفداران دسته دسته برای انتقاد از او بیرون آمدند ، و تأکید کردند که بسیاری از پیروان او ممکن است ندانند که این یک پوشش است زیرا او هرگز اعتبار اشانتی را نداد. مادرش ، که مدیر او نیز است ، به دلیل همه نفرتهایی که از طریق اینترنت پیدا کرده است ، به این واکنش واکنش نشان داده است.

در بیانیه ای برای BuzzFeed News ، جن آرکامبول ، مادر Cohn گفت که دخترش “ساخته یک اشتباه “وقتی او آهنگ را ترانه خود خواند و نه کاور کپشن عنوان TikTok. وی گفت: “او یک نوجوان است … او در TikTok اشتباه کرد.” “فکر می کنم این کار از دست خارج شده است.”

آرکامبول در اینستاگرام بیشتر از دخترش دفاع کرد. وی نوشت: “ما مجوز گرفتیم و راه درست را طی کردیم و Ashanti و تیمش حق امتیاز خود را دریافت خواهند کرد.” “من از نظر میزان تباهی هایی که این افراد در اینترنت از او استفاده کرده اند بیمار هستم. او اینجا زندگی می کند و رویای خود را زندگی می کند و بزرگسالان و بچه ها به او حمله می کنند … این ناراحت کننده است زیرا اکثر مردم اینگونه نبوده اند قادر به مقابله با آنچه او تجربه کرده است. “

تاکنون ، تیم Ashanti هنوز تایید نکرده است که آیا جلد پاک شده است یا خیر ، اما اعتبار آهنگ در سرویس های پخش هنوز اعتبار هیچ یک از ترانه سرایانی که اصل را نوشتند.