The Weeknd Recruits Sax Legend Kenny G برای ریمیکس “In Your Eyes”

کنی ج ، افسانه واقعی انواع ساکسیفونیک ، توسط Weeknd برای یک ریمیکس جدید از آهنگ پرطرفدار 2020 “In Your Eyes” جذب شده است.

انتشار رسمی تنها چند هفته پس از آن صورت می گیرد که این دو برای اجرای برنامه “بعد از ساعت” بهم پیوسته اند در برنامه ویژه Time 1000 در ABC ، ​​با ریمیکس منتشر شده در روز جمعه به طور قابل توجهی شامل برخی از مشارکت های Kenny در سراسر ، از جمله – همانطور که انتظار می رود – یک انفرادی کامل در پایان.

پخش جدید ” در چشم های شما “از طریق YouTube و / یا زیر از طریق Spotify ریمیکس می شود:

و در زیر ، عملکرد قبلی Time 100 را که در بالا ذکر شده است در ماه سپتامبر دنبال کنید. حاکم است ، حاکم است ، به حکومت خود ادامه خواهد داد ، و غیره.

در حالی که بخش عمده ای از استراتژی برنامه ریزی شده برای پخش بعد از ساعت به دلیل همه گیری COVID-19 به حاشیه رانده شد ، آلبوم همچنان به عنوان یک بلند ایستاده است از بهترین (و تحسین شده ترین) سال انتشار. درست پیش از آنکه در ماه سپتامبر خبر برسد که تک آهنگ “Blinding Lights” رکورد Billboard Hot 100 را شکسته است ، Abel در طی یک مکالمه طولانی با Brittany Spanos برای Rolling Stone فاش کرد که ممکن است تا زمان COVID-19 “یک آلبوم دیگر آماده برای کار داشته باشد” عصر شروع به پایان می شود.

در ماه اوت ، آخر هفته به لطف موفقیت در کنسرت مجازی تعاملی رکورددار خود در TikTok ، 350،000 دلار برای طرح عدالت برابر کمک کرد.

” بسیار مهم است که طرفداران را درگیر وقایع موسیقی نوآورانه در طول همه گیر شدن کنید و سرگرم کنید ، و من فکر می کنم این تجربه این کار را انجام داده در عین حال به عنوان “تشکر” از Weeknd به جامعه TikTok برای حمایت از موسیقی خود خدمت کرده است ، “ایزابل کوئینتروس ، مدیر ارشد مشارکت های موسیقی و روابط هنرمندان TikTok در آن زمان گفت.