Kodak Black به دنبال طرح دادخواست علیه دفتر فدرال زندانها

به تسهیلات در ایلینوی منتقل شد / kb “class =” ff-og-image-inserted “>

كداك بلك ، به گفته وكیل وی ، به USP Thomson در ایلینوی منتقل شده است.

انتقال كداك به زندان فدرال با امنیت بالا در اوایل ماه جاری انجام شد ، به گزارش TMZ که روز جمعه منتشر شد. کداک ابتدا در 5 اکتبر از USP Big Sandy در کنتاکی – جایی که کداک می گوید با اقدامات سوive استفاده کننده روبرو شده بود – به مرکز انتقال در اوکلاهما سیتی منتقل شد تا درنهایت به USP Thomson در ایلینوی برسد.

همانطور که در اواخر گزارش شد سپتامبر ، کداک – قبل از این انتقال – از اداره فدرال زندانها شکایت کرده بود. در این دادخواست ، كداك ادعا كرد كه شرایط در تأسیسات بیگ سندی به دلیل سو abuse استفاده عاطفی و جسمی ، به ویژه توسط نگهبانان است. در آن زمان ، کداک درخواست کرد که به یک مرکز امنیتی پایین تر منتقل شود.

بر اساس گزارش روز جمعه ، دادستان بردفورد کوهن ، اوایل این هفته با کداک در مورد انتقال به USP تامسون صحبت کرد. پر کوهن ، مشتری او سپاسگزار است که به مرکز ایلینوی منتقل شده است و افزود که نگهبانان آنجا “حرفه ای تر” از آنچه او در کنتاکی تجربه کرده است عمل می کنند. کوهن با پیشروی گفت که هدف این است که امتیازات کداک به طور کامل احیا شود ، خاطرنشان کرد که مشتری او هنوز هم با کمیساریای خود و هم با شرایط ملاقات با او مشکل دارد. همچنین در گزارش روز جمعه این واقعیت ذکر شده است که مقامات زندان دلیل رسمی انتقال جدید کداک را فاش نکردند.

در ماه ژوئن ، گزارش شد که کداک تهدید به اقدام قانونی علیه والمارت در رابطه با کالاهای جعلی باند تیرانداز از خفا است . در همان ماه ، او اتهامات متعدد اسلحه علیه خود را در فلوریدا رد کرد.

همچنین