The Weeknd، Megan Thee Stallion در میان “100 نفر با نفوذترین” مجله “تایم” سال 2020

The Weeknd و Megan Thee Stallion به عنوان دو نفر از تأثیرگذارترین افراد مجله تایم در سال 2020 معرفی شده اند.

این نشریه لیست یک ساله را طی یک ساعت اعلام کرد ویژه در ABC ، ​​که شامل اجراهای بزرگداشت Time 100 جنیفر هادسون ، هالسی و The Weekend بود که بینندگان را با اجرای “Blinding Lights” در آلبوم برتر جدول 2020 خود ، پس از ساعتها ، پذیرایی کرد.

زمان همچنین جلد مجله The Weeknd’s Time 100 را که توسط عکاس نبیل ضبط شده است ، و همچنین ادای احترامی را که اسطوره موسیقی التون جان نوشته است ، فاش کرد.

“امسال ، من با آبل تسفای ، که به عنوان Weeknd بازی می کند ، در یک ملاقات کردم مهمانی اسکار ، “جان شروع کرد. “… او آنقدر موسیقی متنوعی دارد که آستینش را جمع کرده و در چشم اندازش گنجانده است. او به خاطر تجارت علاقه ای به تجارت ندارد ، اما او یکی از بزرگترین هنرمندان جریان ساز در Spotify است. مانند پرنس ، او به ضرب و شتم خودش. این یک روش مثال زدنی برای یک هنرمند است. “

Time 100 2020

مگان به عنوان یکی از هشت ستاره جلد Time 100 به The Weeknd می پیوندد. ادای احترام او را بازیگر نامزد اسکار ، تاراجی پی. هنسون ، تحسین کرد که از هنر و قدرت رپ ستایش می کند.

هنسون نوشت: “چیزی در مورد این زن وجود داشت. هنگامی که او را کشف کردید ، طرفدار می شوید.” . “من دوست ندارم کلمه کلمه را به شدت بر روی زنان سیاه بگذارم زیرا فکر می کنم این باعث غیرانسانی کردن ما می شود ، اما او دارای قدرت است – از طریق آسیب پذیری. او بسیاری از خانواده خود را از دست داده است – مادرش ، پدرش ، مادربزرگش – هنوز او مظهر سرسختی و کشیدن خود توسط بوت استراپهایش است. او تابستان امسال مورد اصابت گلوله قرار گرفت و هنوز هم مردم سعی داشتند او را پاره کنند. اما او اینجا هنوز دوست دارد و شیرین است … این صنعت ممکن است سعی کند او را در کبوتر کند این بازی رپ ، اما او برنامه ای دارد که بسیار بزرگتر است. و ما او را به دست آوردیم. من فقط می خواهم که او برنده شود. “

دیگر افرادی که در لیست امسال حضور داشتند شامل سرگرمی هایی مانند سلنا گومز ، جی بالوین ، جوجو سیوا ، مایکل بی اردن ، گابریل یونیون و میکائلا کول و همچنین چهره های سیاسی مانند نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن ، نامزد نامزد معاون ریاست جمهوری کمالا هریس ، رئیس مجلس نانسی پلوسی و رئیس جمهور دونالد ترامپ.

نویسندگان این شماره شامل Camila Cabello ، Melinda Gates، A ادوارد نوشت: گور ، لاورن كاكس ، میسی الیوت ، روحانی آل شارپتون ، كوری بوكر و ژانت موك.

“به نظر می رسد لیست امسال بسیار متفاوت از هر كسی باشد كه فقط شش ماه پیش می توانست پیش بینی كند.” فلسنتال ، مدیر عامل و سردبیر Time. “TIME 100 همیشه آینه دنیا و کسانی است که آن را شکل می دهند. گرچه مطمئناً افرادی را در اختیار دارید که از قدرت سنتی در لیست امسال استفاده می کنند – سران کشورها ، مدیران عامل ، سرگرمی های بزرگ – همچنین شامل بسیاری از موارد خارق العاده ، کمتر- افراد شناخته شده ای که برای نجات جان ، ایجاد جنبش ، بالا بردن روحیه ، ترمیم جهان لحظه ای را غنیمت شمردند … کار آنها هر یک از ما را به چالش می کشد تا نفوذ خود را نسبت به جهانی سالم تر ، مقاوم تر ، پایدارتر و عادلانه اعمال کنیم. . “