آخر هفته به عنوان مجری نمایش Super Bowl LV Halftime

اعلام شد super-bowl “class =” ff-og-image-inserted “>

The Weeknd اعلام کرد که وی عنوان نمایش نیمه دوم Super Bowl LV را در 7 فوریه 2021. عنوان خواهد کرد.

“اجرا در صحنه نمادین. می بینمت 02/07/21. “او در اینستاگرام نوشت.

Super Bowl قرار است در استادیوم ریموند جیمز در خلیج تمپا ، فلوریدا برگزار شود. این دومین سالی است که پپسی ، NFL و Roc Nation در اجرای نیمه وقت همکاری می کنند.

“همه ما با تماشای بزرگترین کارهای جهان با بازی Super Bowl بزرگ می شویم و فقط می توان در آن حضور داشت موقعیت فروتن ، مفتخر و متعجب هستم كه امسال در آن مرحله بدنام قرار گرفتم. “The Weeknd در بیانیه مطبوعاتی گفت.

جی Z همچنین در مورد اجرای پیش رو اظهار نظر كرد ، در بیانیه ای گفت ،” Weeknd صدایی کاملاً خاص خودش را معرفی کرده است. منحصر به فرد روح او نسل جدیدی از عظمت را در موسیقی و هنر تعریف کرده است. ” هوو ادامه داد ، “این یک لحظه فوق العاده در زمان است و نمایش نیمه وقت Pepsi Super Bowl LV تجربه فوق العاده ای با یک مجری فوق العاده خواهد بود.”

آبل تسفای چهارشنبه شب اخبار را با دو مرموز تحریک کرد پست های اینستاگرامی:

این عملکرد یک سال خارق العاده دیگر را برای The Weeknd که توسط مجله تایم به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد سال 2020 انتخاب شد و آلبومش بعد از ساعت یکی از بزرگترین نسخه های سال 2020 بود ، خاتمه خواهد داد. < / p>

سال گذشته ، پپسی ، NFL و Roc Nation با هم همکاری کردند تا جنیفر لوپز و شکیرا را به مرحله نیمه اول برسانند ، که بیش از 104 میلیون بیننده را به خود جذب کرد. NFL اخیراً اعلام کرده است که به دلیل همه گیری همه جانبه ، قصد دارد Super Bowl آینده را کوچک کند. ماه گذشته ، لیگ اعلام کرد که احتمالاً فقط 20 درصد از صندلی های ورزشگاه را پر خواهد کرد.