2 Chainz بازگو می کند که چگونه “F * ckin ‘Problems” بهم پیوستند ، گفتگوهای جدید Kanye Collab

در مصاحبه جدیدی در Hot 97، 2 Chainz سرانجام توضیح داد که او در واقع یک آیه در تک آهنگ پر ستاره ASAP Rocky 2012 “Fuckin ‘Problems” دارد که دراک و کندریک لامار نیز در آن حضور داشتند.

در 33- دقیقه از حضور او در Ebro در صبح (بالا) ، که در طی آن او در مورد آلبوم جدید خود صحبت طولانی ، 2 Chainz گفت که او در اصل فقط قلاب نیست. وی گفت: “بنابراین روشی که آن رکورد به وجود آمد … این آیه ای بود که من برای دریک انجام دادم ، اینگونه بود که می دانستم این شخص از همان اوایل بیمار است ، درست است”. “ما با هم کار می کردیم” نه دروغ “. … من و دریک مفصل هایی را پشت سر هم انجام می دادیم ، فقط آنها را پشت سر هم می فرستادیم و نیمی از آنها هرگز بیرون نمی آمدند. “

در برخی موارد Chainz برای آویز شعر برای Drizzy نوشت ، که به اعتقاد او “به او ضربه خورده است” ، اما هرگز در مورد آن چیزی نشنیده است. بعداً در خط ، هنگامی که مشغول انجام یک مجموعه دی جی برای میهمانان خود بود ، در خانه دریک بود و خط یک آهنگ او را شنید. 2 Chainz به شوخی گفت: “من فکر می کردم ممکن است من در حال دام افتادن یا فلان چیز هستم.”

همانطور که توضیح داد ، آیه ای که ضبط کرد برای “مشکلات Fuckin” “دوباره استفاده شد” فقط یک خط از آیه. در مورد اینکه چه اتفاقی برای این بیت افتاده است ، او گفت که حتما آن را کنار گذاشته اند ، و او واقعاً از این موضوع عصبانی نبود زیرا آهنگی که بیرون آمد منفجر شد.

“ما فقط “فکر می کنم هرگز در مورد آن صحبت نکرده ام” “من هرگز در طول زندگی خود با این مرد در مورد آن صحبت نکرده ام و فکر می کنم من و او و 40 نفر … حتی فکر نمی کنم ASAP بداند این اتفاق چگونه افتاده است.”

اوایل مصاحبه ، او همچنین نحوه درگیر شدن كانیه وست با آلبوم جدید خود ، So Help Me God را شکست. وی در مورد “Feel a Way” گفت: “این ترانه ای که من با برنت فیاز دارم ، من و برنت با هم کار کرده ایم. من در ریمیکس آهنگ” Fuck the World “بودم.” امتیاز 28 دقیقه ای. “بنابراین ما این کار مشترک را انجام دادیم ، و سپس شما می دانید که من پروژه خود را برای” Ye “بازی می کردم زیرا او می گفت که می خواهد پروژه بعدی من را انجام دهد. من فقط به او می گفتم که این آخرین پروژه من با Def Jam است ، و من می دانستم که او کارهای زیادی در جریان است و من نمی خواهم فقط آن را طولانی کنم. “

اخیراً كانیه علیه شیوه های تجاری برچسب های ضبط صدا صحبت كرد ، بسیاری از آنها هنرمندان را امضا می كردند قراردادهای استثماری Chainz افزود که او پس از انتشار بازی So Help Me God ، به كانیه گفت كه در شرف استقلال است. وی ادامه داد: “بنابراین من شروع به پخش پروژه خود کردم ، و وقتی او شنید که به او گفت که آن را بارگذاری کنید.” “مثل ، به محض شنیدن این حرف. او احتمالاً ، من حتی اغراق نمی كنم ، او احتمالاً هفت دقیقه آزاد با این روش آزاد كرد. بنابراین چیزهای زیادی بود كه باید برش می زدند.”

در پایان ، او گفت که این آهنگ “سه یا چهار بار” تغییر کرده و برخی از متن ها حذف شده اند یا تغییر کرده اند زیرا آنها به انتخابات اشاره می کردند. وی گفت: “من آن را تا حد امکان پیش بینی کردم.”

مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید.