50 بهترین آهنگ رپ درباره جنسیت

برخی از مردم انتظار هنر عالی دارند تا در مورد زندگی ، مرگ و معنای آن به نتیجه گیری بزرگی برسیم. همه این چیزها جالب است ، اما سلام – در پایان روز ، همه ما نیز سعی می کنیم که کار گذاشته شود. طبیعتاً برخی از به یادماندنی ترین لحظات رپ ، آهنگ هایی درباره هوس باز شدن بوده است ، از اتاق خواب تا ماشین گرفته تا هتل تا متل تا Holiday Inn و تقریباً هرجای دیگری که تصور کنید. اگر ایده شما کم است ، Ludacris با کمکی مفید برخی از پیشنهادات خلاقانه را در مورد “What’s Your Fantasy” ارائه می دهد.

و اگرچه تاریخ رپ مملو از درگیری های بین فردی و منطقه ای است ، اما اگر موضوعی وجود داشته باشد که حتی بحث برانگیزترین رقبا – از ساحل شرقی تا ساحل غربی و هرجای دیگر – را به هم پیوند دهد ، این نیاز به تندخویی است. عشق چیز زیبایی است ، اما آهنگهای زیادی وجود دارد که به عاشقانه اختصاص داده شده است. بعضی اوقات ، فقط لازم است برخی از رپ ها را بشنوید که به اطراف بوش نمی زند.

در واقع هیچ قانونی در مورد ایجاد انسداد جنسی عالی وجود ندارد: از سرودهای فداکارانه cunnilingus گرفته تا ضربات محکم احساسات شما ، ما در مورد چگونگی تلاش برای پایین آمدن قضاوت نمی کنیم ، به شرطی که همه چیز به توافق برسد و همه برگ شاد و اگرچه هیپ هاپ تقریباً تا زمانی که وجود داشته باشد یک رشته مردسالار است ، اما یک چرخش سریع در این لیست باید کاملاً روشن کند که رپ زدن در مورد رابطه جنسی به هیچ وجه “یک چیز پسر” نیست – و ما نیستیم با گلبرگهای گل سرخ و نور شمع صحبت می کنید.

در زیر ، ما 50 سرود برتر جنسی رپ را جمع آوری کرده ایم که در بیش از سه دهه پخش شده است. شاید بخواهید برای این هدفون هدفون خود داشته باشید. این آهنگ ها قطعاً NSFW هستند ، مگر اینکه یک محیط اداری قابل تحمل داشته باشید. یا ، هی ، بگذارید پرچم عجیب و غریب شما به اهتزاز در آید – به هر حال همه ما ذاتاً کمی شیطان هستیم ، درست است؟ درست است.

همچنین

را نیز تماشا کنید