تیانا تیلور مجدداً تأیید می کند که زندگی سیاه پوستان در ویدئوی جدید برای آهنگ “آلبوم” هنوز “

” مهم است fl_lossy، pg_1 / zn7mv1tkejjsccm3ol2z / teyanna-taylor-video “class =” ff-og-image-inserted “>

< p> تیانا تیلور تصمیم گرفته است از ویدئو برای آخرین تک آهنگ خود “Still” استفاده کند برای رسیدگی به وضعیت کشور ما .

تیلور روز چهارشنبه فیلم “هنوز” را منتشر کرد. در تصاویر ، خواننده تصاویر نمادین (اما هنوز هم نگران کننده) را از دوران حقوق مدنی بازسازی می کند – مانند مالکوم ایکس که با یک اسلحه حمله به بیرون پنجره خود نگاه می کند ، مادر امت تیل با دیدن جسد پسرش گریه می کند و هوی پی نیوتون روی صندلی تختی خیزرانش.

همراه با این تصاویر ، تیلور نشان می دهد که چیزهای زیادی در آمریکا تغییر نکرده است. وی این کار را با مقایسه خشونتی که علیه تظاهرکنندگان در دهه 1960 انجام داده و اقدامات پلیس علیه معترضان امروز انجام می دهد. او همچنین اسامی افرادی را که به دست آمریکایی های نژادپرست و / یا پلیس در طول تاریخ ایالات متحده کشته شده اند در بالای ویدیو روشن می کند. تیلور انتشار این ویدیو را با ارسال یک پست احساسی در اینستاگرام همراه کرد که در آن خواستار تغییر است.

“ما هنوز احساساتی هستیم. ما هنوز هم برای عشق ، عدالت می جنگیم. با این حال ما هنوز زندگی زیبای سیاه خود را از دست می دهیم. کجای بهبودی ماست؟ ” او نوشت. “من این ویدئو را چند ماه پیش ضبط کردم و این دیوانه کننده است که چطور امروز فریاد عشق ما امروز بسیار مهم است و قصد دارد برای مدت زمان طولانی smh باشد! ما تغییر را می خواهیم !!!”

ویدیوی تهیه شده و کارگردانی شده تیلور برای “هنوز” را در بالا مشاهده کنید. این آهنگ در سومین استودیوی تیلور با آلبوم ارائه شد که در ژوئن افت کرد.

<کنار کلاس = "کنار-پنل">