را در “جعبه پرندگان” قرار می دهند pg_1 / bennffujtzawxvuarqgo / blindfold-gunna-baby “class =” ff-og-image-inserted “>

تیم برچسب قهرمانی گونا و Lil Baby با فیلم آخرین آهنگ گانا” Blindfold “به حلقه خود بازگشت.

دو ATLiens باعث افتخار دولت هلو به نسخه خود از جعبه پرندگان Netflix می شوند > مانند فیلم ، گونا و لیل عزیزم در کنار هم قرار می گیرند و با استفاده از چشم بند از شهر آخرالزمانی عبور می کنند. اما – مانند هر کاری که گونا انجام می دهد – رپر پیچ و تاب خودش را در این ماجرا قرار داد.

گونا و لیل عزیز به جای رانندگی با یک مدل SUV پایه در سطح شهر ، روی دو کامیون متروک لامبورگینی که برای رسیدن به یک ساختمان متروکه استفاده می کنند ، برخورد می کنند. در اینجا آنها می توانند چشم بندهای خود را برداشته و آزادانه پول نقد و جواهرات خود را هنگام رکورد زدن رکورد کنند.

“Blindfold” یکی از برجسته ترین آهنگ های آلبوم برتر جدول گانا وونا است. گونا فکر می کند که وقت آن رسیده که این دو نفره با دنباله ای از میکس تیپ 2018 Drip Harder خود دوباره رابطه خود را برقرار کنند. او در اینستاگرام نوشت: “VIDEO BLINDFOLD VUTEO OUTNOW”. “@ lilbaby_1 فکر می کنم وقت آن رسیده است که یک Dripharder2 داشته باشد؟!؟!”.

ویدیوی “Blindfold” گانا را با حضور Lil Baby در بالا مشاهده کنید.

<کنار کلاس = "کنار-پانل">

پست جدید  این روزنامه نگار وضعیت اطراف اسپوتنیک استونی را با قتل سلیمانی

You missed

همسر عجیب دکتر دره گفته می شود حساب بانکی شرکت را “تخلیه” کرده است. us20nphbbhfpwxiyl7an / dr-dre-nicole-young “class =” ff-og-image-inserted “> ادعا شده است که Record One ، شرکتی است که توسط دکتر دره و همسر بیگانه اش نیکول یانگ تأسیس شده است ، حساب بانکی آن توسط” جوان “نابود شده است. TMZ گزارش می دهد نامه ای که وکلای دادگستری برای استودیوی ضبط Record One ، که آنها در سال 2015 با هم تاسیس کردند ، خطاب به یانگ ادعا می کند که یانگ ماه گذشته 363،571.85 دلار از حساب بانکی شرکت خارج کرده است. وكیل اد مک فرسون یک فتوکپی از چک را به نامه متصل کرد که حاوی امضای وی و مقدار دقیق مندرج در نامه است. مک فرسون در ادامه وی را به “اختلاس جنایی آشکار و غیرقابل توجیه در وجوه شرکت” متهم کرد. در و شریک دیگر شرکت Record One LLC ، لری چتمن ، خواستار آن شده اند که یانگ پول را حداکثر تا سپتامبر پس دهد. 29. در این نامه اضافه شده است كه یانگ در خارج كردن پول از حساب به ظاهر بدون هشدار به شركای دیگر ، وظایف امانتداری خود را با Record One نقض كرده است. اگر وی پول را پس ندهد ، وكلا گفتند كه آنها علیه او پرونده قضایی خواهند كرد. این خبر تنها چند روز پس از ادامه روند طلاق یانگ و دره ، با ادعای وی برای مارک های تجاری را که به طور مخفیانه در اختیار داشتند ، فقط به نام او منتقل کردند. وی گفت: “چگونه شخصی می تواند با بی اعتنایی به حقوق قانونی وی ، با همسر و همسر 24 ساله خود كه به تبدیل وی به یك شخص مشروع و مورد احترام تجارت و همچنین مادر فداكار و سخت كوش سه فرزندش با چنین بی تفاوتی و زن ستیزی رفتار می كند ، رفتار كند؟” شکایت ده صفحه ای در مورد این موضوع خوانده شده است. “این علائم تجاری ارزشمند در طول ازدواج آندره با نیکول ، که همزمان با سالها موفقیت آندره در صنعت موسیقی بود ، تشکیل شد.” برایان فریدمن ، وکیل وی ، ادعای جدید علیه خود را “درجه پایین” خواند بدلکاری روابط عمومی “به این دلیل” که وی به جرم تلاش برای تقلب از نیکول از اموال جامعه که حق آن را دارد ، مورد جلب و شکایت قرار گرفت. ” یانگ در اواخر ماه ژوئن درخواست طلاق از Dre را داد و به دنبال 2 دلار است. ماهیانه یک میلیون در حمایت همسر موقت. ثبت نام در خبرنامه پیچیده برای اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان را نیز مشاهده کنید