تیانا تیلور و ایمان شومپرت از فرزند دوم خود

خوش آمدید iman-shumpert-second-child “class =” ff-og-image-inserted “>

ایمان شومپرت اوایل امشب خبر خوشی مبنی بر به دنیا آوردن همسرش تیانا تیلور ، فرزند دوم خود ، روئه رز ، صبح روز یکشنبه را به اشتراک گذاشت.

در ماه ژوئن ، تیلور در پایان موزیک ویدیوی خود برای “Wake Up Love” اعلام کرد که باردار است.

“حالا … وقتی خانه می خریم ، همیشه یک حمام با انرژی عالی پیدا می کنیم … اما نه در یک میلیون سال ، می توانید به من بگویید که ما هر دو دخترمان را تحویل می دهیم شامپرت نوشت: “حمام بدون کمک بیمارستان” ، پیشنهاد کرد که تیلور Rue Rose را مانند دختر 4 ساله آنها ایمان تایلا ، معروف به جونی ، در دستشویی خانه خود به دنیا آورد.

تیلور فاش کرد در اعلامیه تولد جونی در اینستاگرام مبنی بر اینکه او یک “شگفتی شگفت انگیز” است که سه هفته قبل از موعد مقرر به آنجا رسیده است. تیلور گفت که تنها پس از احساس سر دخترش متوجه شده است که در حال زایمان است و مسئولیت کمک به زایمان فرزند اول خود را به شومپرت واگذار کرد.

این مصیبت باعث شد تایلور وقتی با روئه رز زایمان می کند تمایل بیشتری برای ماندن در خانه پیدا کند. وی در مصاحبه با Power 106 به ازای هر ET به نیک کانون گفت: “من نمی دانم که آیا می خواهم برای این نوزاد بعدی به بیمارستان بروم.” “من مطمئن خواهم شد که در توالت یا کف دستشویی نباشد.”

انتظار می رفت که اریکه بادو مامای آنها باشد و در تولد فرزند دوم خود به ایمان کمک کند ، اما مشخص نیست که آیا او قادر به برای ارائه کمک.

همچنین