خوش آمدید iman-shumpert-second-child “class =” ff-og-image-inserted “>

ایمان شومپرت اوایل امشب خبر خوشی مبنی بر به دنیا آوردن همسرش تیانا تیلور ، فرزند دوم خود ، روئه رز ، صبح روز یکشنبه را به اشتراک گذاشت.

در ماه ژوئن ، تیلور در پایان موزیک ویدیوی خود برای “Wake Up Love” اعلام کرد که باردار است.

“حالا … وقتی خانه می خریم ، همیشه یک حمام با انرژی عالی پیدا می کنیم … اما نه در یک میلیون سال ، می توانید به من بگویید که ما هر دو دخترمان را تحویل می دهیم شامپرت نوشت: “حمام بدون کمک بیمارستان” ، پیشنهاد کرد که تیلور Rue Rose را مانند دختر 4 ساله آنها ایمان تایلا ، معروف به جونی ، در دستشویی خانه خود به دنیا آورد.

تیلور فاش کرد در اعلامیه تولد جونی در اینستاگرام مبنی بر اینکه او یک “شگفتی شگفت انگیز” است که سه هفته قبل از موعد مقرر به آنجا رسیده است. تیلور گفت که تنها پس از احساس سر دخترش متوجه شده است که در حال زایمان است و مسئولیت کمک به زایمان فرزند اول خود را به شومپرت واگذار کرد.

این مصیبت باعث شد تایلور وقتی با روئه رز زایمان می کند تمایل بیشتری برای ماندن در خانه پیدا کند. وی در مصاحبه با Power 106 به ازای هر ET به نیک کانون گفت: “من نمی دانم که آیا می خواهم برای این نوزاد بعدی به بیمارستان بروم.” “من مطمئن خواهم شد که در توالت یا کف دستشویی نباشد.”

انتظار می رفت که اریکه بادو مامای آنها باشد و در تولد فرزند دوم خود به ایمان کمک کند ، اما مشخص نیست که آیا او قادر به برای ارائه کمک.

همچنین

You missed

جی آر اسمیت پاسخ داد که توری لانز در “Daystar” او را رد می کند: ، w_1200 / fl_lossy ، pg_1 / kuifdih33og2j2hs9th6 / jr-smith-tory “class =” ff-og-image-inserted “> به دنبال انتشار غافلگیرانه و ناخواسته رکورد جدید Tory Lanez در شب گذشته ، جی آر اس اسمیت به دیسی که به او ارسال شده پاسخ داده است آلبوم. اکران جدید Tory ، DAYSTAR ، او را مستقیماً بنام ناموپ اسمیت در قطعه “متاسفم اما من مجبور شدم …” ، که روی آن رپ می کند ، می بیند ، “JR Smith، the pot is piss / و تو آخرین گربه ای هستی که باید در مورد عکسهایی صحبت کنی / “باعث عملکرد و درصد تو ، بازیکن / رولین” ، نیمکتهای خسته کننده ، n *** a ، من از سنگرها هستم ، n *** a / You نوع خرید یک جوجه هشتاد ساله و بله هنوز یک سانتی متر از او نمی گذرد. ​​” قبل از انتشار DAYSTAR ، اسمیت وحشتناک ctly توری لانز را به دلیل نقش مشکوک در حادثه مگان صدا کرد. “این دلقک به یک زن شلیک می کند که همه او را مثل موسیقی خوب گوش می دهد!” او نوشت. “Tftorylanez به شما صوتی [شکلک دلقک] مستقیم [شکلک دستگاه فکس] بگویید چه کسی خط من را بزند هرچه باشد!” در پستی در استوری اینستاگرام خود ، جی آر اسمیت بار دیگر تماس گرفته بیرون Tory. وی نوشت: “امروز هم وقت گرفتم! [ایموجی با خنده]” “او حتی 30 سال هم در جایگاه پسر بچه نیست. … بله با اسلحه به یک زن همه انواع [شکلک دلقک] بسپار.” شایان ذکر است که در گزارش دستگیری توری لانز قد وی 5’3 “ذکر شده است ، در حالی که J.R. اسمیت 6’6” است. این موضوعی است که توری نیز در پروژه جدید در قطعه “Money Over Fallout” به آن پرداخته ، جایی که او رپ می کند ، “اوه ، حالا من 5’3 هستم”؟ / N *** به گفته “من یک خپله هستم / اما lil ‘bitch I’m 5’7 “، money on me side-steppin’.” ثبت نام برای خبرنامه پیچیده برای اخبار ، حوادث و داستانهای منحصر به فرد. داستانهای مرتبط همچنین تماشا کنید به اشتراک گذاشتن این داستان