بیگ شان درباره چیزهایی که آموخته است “Detroit 2”

چند روز پس از انتشار آخرین آلبوم خود ، دیترویت 2 ، بیگ شان به شبکه های اجتماعی رفت تا ذهنیت جدیدی را که در حین جمع آوری این رکورد ایجاد کرده بود به اشتراک بگذارد.

به نظر می رسد مهمترین چیزهایی که او نوشت ، حداقل از پایان ما ، صحبت کردن او در مورد وضعیت عاطفی / روحی است که هنگام کنار هم گذاشتن دیترویت 2 داشته است.

“او در توییتر گفت:” من در حال حاضر چنین احساسی ندارم ، اما هرگز نخواسته ام خودم را بکشم ، از زندگی خود صرف نظر کنم. ” “[A] و من درک نکردم که پذیرفتن فراز و نشیب های زندگی چقدر مهم است و لذت بردن از (در شادی) برداشتن قدم های فعال برای بهتر کردن آن. این سفر است!

” من فکر کردم انجام چیزی که دوست داشتم همیشه باعث خوشحالی و رضایت من می شود ، بنابراین وقتی از آن خسته شدم گیج شدم و این مرا دیوانه کرد. بعداً فهمیدم که تازه در حال رشد هستم و مجبور شدم ذهنیت و بنیانی جدید در سطوح مختلف کسب کنم و دوباره احساساتم را کشف کنم! و چیزهای جدید را امتحان کنید .. “

وی ادامه داد که چگونه این دوره پایین را پشت سر می گذارد ، و همچنین از اینکه طرفداران به او می گویند موسیقی او از آنها الهام گرفته است / با آنها صحبت می کند ابراز خوشحالی می کند. چون ، خوب ، این هدف او برای شلیک با این آلبوم بود.

Detroit 2 جمعه گذشته ، 4 سپتامبر منتشر شد. این قرار بود در ماه مارس بیرون بیاید اما توسط COVID پرتاب شد. تقریباً سه سال پس از آخرین اکران مهم او می آید و طبق پیش بینی های به روز شده ، احتمالاً اولین بار در شماره 1 آغاز خواهد شد.

“من نمی دانم آلبوم Detroit 2 شماره 1 است یا نه ، “شان در مورد پیش بینی های فروش گفت. او ادامه داد ،” اگر این اتفاق بیفتد دیوانه کننده است ، اما من احساس می کنم که برای من در حال حاضر شماره 1 است زیرا تمام آنچه را که من در آن قرار داده ام ، آنچه را که برای ساختن آن انجام داده ام و تاثیری که بر آن گذاشته است برخی از شما. من فقط برای این تنها سپاسگزارم! “

شان قبلاً در مورد وضعیت روحی خود در ساخت دیترویت 2 صحبت کرده بود.” او هنگام صحبت با نادسکا الکسیس در Apple Music 1 گفت: “من احساس می کنم شکسته ام.” “من سعی می کردم در استودیو باشم ، به چیزی فکر نمی کنم. من سعی می کردم احساس خوبی داشته باشم و نمی توانم احساس خوبی داشته باشم. “او ادامه داد ،” من فقط مجبور شدم دوباره آن را کشف کنم ، من نمی دانم ، من ، در یک لحظه فکر کردم که کارم تمام است. فکر می کردم مثل خودم هستم ، شاید دیگر حتی نباید موسیقی کار می کردم. شاید من این کار را کردم و بس. اما بعد مثل من شد ، نه. هنگامی که مراقبت از خودم را شروع کردم ، به گونه ای دیگر فکر می کردم. من شروع کردم به گونه ای متفاوت به آهنگ ها نزدیک شوم. و می دانم که گرسنگی برگشتم. من گرسنه بودم. من گرسنه این آهنگ ها هستم. “

می توانید به ترتیب ، افکار تازه ارسال شده شان درباره این موضوع را بخوانید.

همچنین