T.I. به پیشنهاد بوستا ریمز برای ملاقات در نبرد “Verzuz”

پاسخ می دهد ti-busta-rhymes-verzuz “class =” ff-og-image-inserted “>

TI می خواهد در فصل بعد Verzuz شرکت کند ، نه در برابر Busta Rhymes.

بعد از اینکه بوستا T.I. تا برای فصل بعدی مسابقه موسیقی جذاب ، T.I. همراه او وارد رینگ شود. با احترام رد شد استدلال او؟ بوستا خیلی قدیمی است. خوب ، این دقیقاً همان راهی نیست که او آن را بیان کرد. اما او توضیح داد که فاصله بین نسل بوستا و نسل او کمی بیش از حد بود که بتواند معنای رقابت را پیدا کند ، و این مقایسه را با نمایش یک بازی فوتبال پاپ وارنر امروزی به عنوان یک بزرگسال مقایسه کرد.

“انسان ، یکی از استعدادهای بسیار خارق العاده بوستا در زمان ما ،” “من کاملا به بوستا احترام می گذارم و به آن احترام می گذارم. فقط فکر می کنم شکاف نسلی ممکن است کمی زیاد باشد.”

پاسخ T.I. کمی بیشتر از چالش بوستا اندازه گیری شد. در گفتگو با Fat Joe ، بوستا گفت که او در نبرد Verzuz “الاغ [T.I.]” را سینه می کند اما “این کار را با فضل انجام می دهد”. T.I. گزینه صعود در برابر Jeezy و 50 Cent را مورد سنجش قرار داده است ، اما به نظر می رسد از هرگونه نبرد بالقوه با Busta خارج شده است. این احتمالاً برای بهترین هاست ، همانطور که T.I. بدون شک اندکی درک خود را از آنچه باعث T.I خوب می شود از دست داده است. ترانه. او اخیراً از ردیف عجیب و غریب Kanye West خود از سال 2018 به عنوان “یک رکورد عالی” دفاع کرد.