مکعب یخی می گوید که او “از ترامپ حمایت نمی کند” ، معتقد است که برتری سفید در “هر دو طرف راهرو” است

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، درخواست رأی دهید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

در حالی که مکعب یخی به انتقاد از تماس با کمپین ترامپ 2020 ادامه داده است ، خواننده رپ / بازیگر / فعال می خواست این موضوع را روشن کند افکار او درباره داغ 97. مکعب در صحبت با ابرو دردن ، پیتر روزنبرگ و لورا استایلز گفت که او در واقع با مبارزات انتخاباتی ترامپ کار نکرده است ، همانطور که بسیاری تصور می کردند ، اما بیشتر گفتگو با آنها را آغاز کرده تا احتمالاً تغییراتی ایجاد کنند.

Ice Cube فراخوانی از مردم برای کمک به قرارداد خود با آمریکای سیاه در ماه ژوئیه ارائه داد ، در حالی که ترامپ اوایل این ماه از طرح پلاتین خود رونمایی کرد. این بسته 500 میلیارد دلاری برای کمک به جوامع سیاهپوست در نظر گرفته شده است ، در حالی که قرارداد کیوب لیستی از پیشنهادات وی و تیمش است که دوست دارند اجرا شوند. وی توضیح داد ، او افراد طرف دموکرات را می شناسد و علی رغم علاقه اولیه ، گفت که آنها هرگز به او پاسخ مناسبی ندادند. پس از اینکه وی قرارداد را آزاد کرد و با آن علنی شد ، کارزار انتخاباتی ترامپ با وی ارتباط برقرار کرد.

وی گفت: “مردم همیشه می توانند به آن اضافه کنند ، این قرارداد من نیست ، من معتقدم که این قرارداد ما است.” علامت 8 دقیقه ای مصاحبه در بالا. یک بار دیگر ، او توضیح داد که قول دموکرات ها را برای پیگیری و صحبت با او دارد ، اما هیچ جوابی نداد. پس از تبلیغات انتخاباتی ترامپ ، آنها برنامه خود را تا حدودی براساس قرارداد وی تغییر دادند. او به آنها گفت ، “هیچ کس نمی تواند شما را باور کند مگر اینکه کاری انجام دهید” و اندکی بعد توئیت مشاور ارشد ترامپ 2020 کاترینا پیرسون منتشر شد که با واکنش شدید مواجه شد.

“می دانید ، برای من این سیاست است ، “مکعب در مورد احساس او در مورد توییت خود گفت. “البته این کمی سایه است ، زیرا گمراه کننده بود ، اما این سیاست است.” وی ادامه داد که اگر با مبارزات انتخاباتی دموکرات ها ملاقات می کرد ، معتقد است که آنها به شیوه مشابه مردم را گمراه می کردند. “من می دانستم که سرانجام این اتفاق خواهد افتاد ، اما فکر می کنم برای یک هدف بزرگتر آنجا هستم ، بنابراین واقعاً نگران آن نبودم. من می دانستم که یک بار واقعیت فاش شد ، و مردم آنچه را که من گفتم شنیدند ، آنها می فهمیدند که اتفاق افتاده است. “

در مورد اینکه چرا او نمی خواهد فقط در مقابل جمهوری خواهان با دموکرات ها صحبت کند ، وی توضیح داد ،” هر دو طرف کمبود دارند و باید بهتر عمل کنند. ” وی تأیید کرد که یک رأی دهنده ثبت شده است ، و فاش کرد که “در هر انتخابات” به دموکرات رأی داده است. او هنوز امسال بلاتکلیف است ، اما می گوید بدون در نظر گرفتن رأی می آورد.

“من یک رأی دهنده واقعی بلاتکلیف واقعی هستم زیرا آنها به اندازه کافی کار نمی کنند.”

در پاسخ به این س ifال که آیا معاشقه و استقبال آشکار از برتری سفیدپوشان ترامپ وی را از حمایت بالقوه از ترامپ منصرف می کند ، وی پاسخ داد ، “من از دونالد ترامپ حمایت نمی کنم.”

در نقطه 13:50 ویدیو افکار وی را گسترش داد و اظهار داشت نژادپرستی مسئله ای بسیار زیاد از طرف هر دو طرف است. وی ادامه داد: “برتری سفید من را خاموش می کند ، اما همه جا وجود دارد و در دو طرف راهرو است.” “این فقط واقعیتی است که ما در آن زندگی می کنیم ، و من ساده لوح نیستم. ما در برتری سفید غرق شده ایم ، بنابراین این فقط چیزی است که ما باید برای مبارزه با آن مبارزه کنیم.”

وقتی گفته شد که این اقدام برای “هر دو طرف” دو کاندیدا است ، وی پاسخ داد ، “این یک پلیس نیست ، بلکه واقعیت وضعیتی است که در آن قرار داریم.” وی ادامه داد که صرف نظر از اینکه چه کسی در ماه نوامبر پیروز شود ، سیاه پوستان به طور خاص وضعیت بهتری نخواهند داشت مگر اینکه کاری برای کار با مسئول انجام شود.

مکعب قبلاً در مصاحبه اخیر خود با رولینگ استون در حالی که در مورد دموکراتها و جمهوری خواهان صحبت می کرد ، درباره همین موضوع صحبت کرد و پرسید ، “شما فکر نمی کنید دموکرات ها در مورد برتری سفیدپوستان هستند؟” وی ادامه داد ، “من فکر می کنم این پلیس خوب است ، پلیس بد ، مرد. شما بازی آنها را می دانید. آنها هر دو پلیس هستند. هر دو سریع الاغ شما را قفل می کنند. هر دو قدرت قفل کردن شما را دارند. یک معنی ، یک خوب خوب ؟ اما هنوز همان چیز است. این همان چیزی است که ما با آن سر و کار داریم ، اما آنها هنوز هم همان هدف را دارند و به همین دلیل ما در موقعیتی هستیم که قرار داریم. این آنها نیستند که باید کاری متفاوت انجام دهند ؛ این ما هستیم که باید کاری متفاوت انجام دهد. “

در طول مصاحبه جدیدتر ، مکعب بارها می خواست روشن کند که به هیچ وجه طرفدار ترامپ یا طرفدار او نیست. وی در مورد اینکه چرا می خواهد خط ارتباطی با ستاد انتخاباتی ترامپ را باز کند ، گفت رئیس جمهور فعلی باید وعده طرح پلاتین را عملی کند زیرا کاری که اکنون انجام می دهد جواب نمی دهد. وی در اظهار نظری خطاب به ترامپ گفت: “کشور شما در حال از هم پاشیدن است.” “این درزها از هم جدا می شود ، کار نمی کند. برطرف نشده است. دوباره عالی نیست. شما می خواهید آن را برطرف کنید؟ شما باید مسئله سیاه را برطرف کنید.”

او همچنین به طور خلاصه واکنش کلی را مطرح کرد ، با اشاره به اینکه اکثر مردم دیوانه بودند زیرا معتقد بودند وی کاملاً به ایجاد پیشنهاد ترامپ برای آمریکای سیاه کمک کرده است. وی در نقطه 33:30 گفت: “اگر واقعاً فکر می کنید که من فریب خورده ام ، فریب خورده ام ، یا هر چیز دیگری … مردم کل آخر هفته خود را با شکستن نقشه ترامپ به مردم ، سعی کردند در مورد من صحبت کنند”. با آمریکای سیاه و طرح پلاتین ترامپ یک چیز نیستند. “و بنابراین ، مردم باید ببینند که چه کاری انجام دادند تا نقشه این مرد را بالا ببرند. من هرگز در زندگی خود چیزی در مورد برنامه او نگفتم تا زمانی که مجبور شدم بیرون بیایم و از حقیقت دفاع کنم.”

مشاهده کامل مصاحبه فوق.