T.I. از مکعب یخ برای کار با کمپین ترامپ دفاع می کند: “شما باید اعتبار وی را به او اعتبار دهید”

برای رأی دادن ثبت نام کنید ، تقاضای رای گیری کنید یا ثبت نام خود را دوباره بررسی کنید. آسان است!

یخ مکعب اخیراً شایع شد که مشخص شد وی با کارزار انتخاب مجدد ترامپ در برنامه پلاتین برای آمریکای سیاه کار کرده است.

این طرح ، بسته 500 میلیارد دلاری که گویا به جوامع سیاهپوست کمک خواهد کرد ، پس از آنکه تیم ترامپ در مورد قرارداد خود با آمریکای سیاه با مکعب تماس گرفت ، تا حدودی افزایش یافت. وی گفت: “هر دو طرف با من تماس گرفتند.” “دمس گفت ما پس از انتخابات به CWBA خواهیم گفت.” در مصاحبه با Power 106 لس آنجلس ، T.I. با سرعت اقدام به دفاع از کیوب کرد و گفت هواداران باید از او شک بگیرند.

وی در قسمت 14:28 مصاحبه توضیح داد: “من فکر می کنم مردم پررو هستند” ، با طرح این سوال که آیا واقعاً با تیم ترامپ کار کرده است یا خیر. وی سپس به تاریخچه مکعب به عنوان شخصیتی سرسخت ضد اقتدار در دهه 90 اشاره کرد. T.I. اشاره کرد که دموکراتها علاقه زیادی به عمل به قرارداد Cube ، که T.I. “ابتکار دو جانبه ای” نامیده شد که کیوب “به هر دو طرف فرصت درگیر شدن را داد.”

وی افزود: “برای این که به نفع بیشتر مردم شما باشد ، به این طرح کمک کنید و فقط یک طرف پاسخ می دهد؟” این تقصیر مکعب نیست. ” بدیهی است که وی تأکید کرد که جمهوری خواهان سریعاً از هرگونه علاقه به کمک آنها به عنوان تأیید استفاده می کنند ، اما T.I. فکر می کند تقصیر دموکرات ها از عدم درگیر شدن با او است.

“اگر ما هرگز شناخته نشده یا دیده ایم یا مکعب را بدون هیچ مزخرفی گرفتار نکرده ایم – بدون ضربه زدن به رقص و خم شدن به عقب برای هیچ برتری طلبی سفیدپوست – چرا فکر می کنی او الان 35 ، 40 سال بعد شروع می کند؟ چرا؟ باید اعتبار او را به او بدهی. و اگر قبلاً هرگز نمی دانستی که او در مزخرف است ، چرا به طور خودکار می خواهی او را اکنون در مخلوطی از مزخرفات قرار دهید؟ “

هفته گذشته در مصاحبه اخیر در TMZ Live ، کیوب مستقیماً به نگرانی در مورد استفاده یا سو explo استفاده کمپین انتخاباتی ترامپ پاسخ داد. وی تأکید کرد: “من نمی دانم که مردم در کاخ سفید بوده اند یا مستقیماً با ترامپ ملاقات کرده اند.” “ما برای تحقق این امر نمی توانیم به یك طرف وابسته باشیم. این موضوع بسیار گسترده است. هر دو طرف باید با آن كنار بیایند.”

مصاحبه كامل را در بالا مشاهده كنید.