آلبوم جدید استریم Ty Dolla Sign ، “Featuring Ty Dolla Sign” ، f / Jhene Akio ، خردل ، و بیشتر

Ty Dolla Sign پس از سالها رکورد زدن به سوابق هنرمندان دیگر سرانجام تصمیم گرفت انرژی خود را دوباره به خودش متمرکز کند و به طرفداران خود بدهد آلبوم مورد علاقه آنها بوده است.

روز جمعه ، Ty Dolla Sign آلبوم مورد انتظار خود را با نام Ty Dolla Sign منتشر کرد. Ty Dolla Sign در طول زندگی حرفه ای خود بسیار مورد توجه دنیای موسیقی قرار گرفته است. نفوذ ، بازی قلم و حتی صدای شخصی او در طول بازی پخش شده و رکورد های ضربه را به کلاسیک های بی انتها تبدیل کرده است. در نتیجه ، فکر کردن در مورد عنوانی مناسب تر دشوار است.

“من به خاطر هدیه همکاری به من برکت داده شده است. هر هنرمندی نمی تواند با هنرمند دیگری همکاری کند و محصول نهایی چیزی خارق العاده باشد. بسیاری از مردم گفته اند که وقتی آهنگی را می بینید که می گوید: “با حضور Ty Dolla $ ign” ، می دانید که آتش خواهد شد. با شنیدن این حرف من فروتنانه هستم ، نمی توانم بگویم که مخالفم. ” .

در طی این روند ، Ty Dolla Sign همه کاره بودن خود را به نمایش گذاشته و در Featuring Ty Dolla Sign ، خواننده می خواهد جنبه های مختلف خود را به نمایش بگذارد. برای انجام این کار او از اعمال مانند Jhene Aiko ، Future ، Burna Boy و موارد دیگر استفاده کرد تا در آلبوم 25 آهنگه حضور داشته باشد.

“من تصمیم گرفتم سومین آلبوم استودیویی خود را با نام Ty Dolla Sign نامگذاری کنم زیرا در این آلبوم واقعاً چیزی برای همه وجود دارد”. “این شامل برخی از با استعدادترین دوستان من ، در مورد بهترین موسیقی ای است که من در زندگی حرفه ای خود ساخته ام.”

آلبوم جدید Ty Dolla Sign ، با ویژگی Ty Dolla Sign را از طریق Spotify یا در بالا گوش دهید. سیستم عامل های جریان دیگر.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">