Saweetie برای آهنگ جدید “بازگشت به خیابان ها” از Jhené Aiko ضربه می زند

سعوتی همچنان برای اولین آلبوم استودیویی خود طرفداران خود را گرم می کند.

رپر نژاد کالی پنجشنبه شب بازگشت با تک آهنگ “بازگشت به خیابانها” با حضور ژنه آیکو. این دو قبلاً در چند ریمیکس از جمله “Triggered” و “My Type” با دختران شهر همکاری داشتند.

ساعاتی قبل از اکران ، Saweetie با جک دانیلز و برچسب وی Warner Records برای یک مجازی همکاری کرد. رویداد گوش دادن طرفداران قبل از افتادن آهنگ رسمی ، این آهنگ را شنیدند و این فرصت را پیدا کردند که برای نوشیدنی “Saweet & Sour” جک دانیل امضا her کنند ، یک کوکتل کیت تهیه کنند.

اکنون می توانید “بازگشت به خیابان ها” را پخش جریانی کنید Apple Music و از طریق Spotify در زیر.

این تک آهنگ در حالی منتشر می شود که Saweetie آماده انتشار اولین آلبوم مورد انتظار خود ، Pretty Bitch Music می شود. او درمورد این پروژه طی مصاحبه ای با HypeBae در اوایل سال جاری صحبت کرد ، و الهام بخش آن و پیام کلی جنبش “Pretty Bitch” را توضیح داد.

“الهام بخش اصلی آلبوم جدید من رئیس بودن ، پول ، عشق به خانواده ام ، صحبت بیشتر در مورد آنها و همچنین فقط کاوش در ریشه های فیلیپینی من دوباره ، “توضیح داد. “… جنبش” Pretty Bitch “وقتی شروع شد که” دختر زیبا “را در توییتر شروع کردم. من واقعاً دوست دارم که انواع مختلفی از پسران و دختران که متفاوت به نظر می رسند همه از آنها استفاده می کنند زیرا زیبایی منحصر به فرد است. همه ما نباید به نظر می رسد اما در شبکه های اجتماعی بسیاری از افراد شروع به شبیه شدن می کنند. ما باید تفاوت های خود را جشن بگیریم. “