پخش آلبوم جدید Conway the Machine “از شاه به خدا”

Conway the Machine آلبوم استودیوی انفرادی خود را از پادشاه به یک خدا ، سومین پروژه از چهار پروژه ای که اعلام کرد 2020.

این پروژه 14 قطعه ای ماه ها پس از آنكه كنوی از LULU EP با كیمیاگر خارج شد و هیچ كس با Big Ghost LTD عزادار شریران نیست ، می رسد. این عضو گریسلدا به هواداران گفت FKTG قصد دارد دامنه خود را به نمایش بگذارد و به عنوان “پیش غذا” اولین بازی Shady Records او عمل کند.

“… من مدتی برای این کار آماده بودم. برای جلب این پروژه و آماده کردن مردم برای انتشار Shady Records ، خدا اشتباه نکند ، واقعاً هیجان انگیز است. ” “… من فقط امیدوارم که آنها رشد و بلوغ را ببینند. به همین دلیل آن را از پادشاه به یک خدا نامگذاری کردم. این فقط متفاوت است. این اوج است که به عنوان یک مرد ، به عنوان یک غزل سرای ، به عنوان یک پدر ، مثل همه چیز. از پادشاه تا خدا. تو من را احساس می کنی؟ “

FKTG شامل آهنگ های” ترس از خدا “است که قبلا منتشر شده است و شامل دژ لوف ،” خطوط جلویی ، “همه چیز جز عیسی” با فردی گیبس و “لیمو” به کمک انسان است. ” اعضای دیگر اعضای گریسلدا ، Conway ، بنی قصاب و Westside Gunn ، همراه با لوید بنکس ، ال کامینو ، آرمانی سزار و موارد دیگر ظاهر می شوند.

می توانید FKTG را اکنون از طریق Apple Music و Spotify پخش کنید. با ما همراه باشید تا منتظر جزئیات بیشتر در مورد خدا اشتباه نکنیم.

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">