به آهنگ جدید Ring “Ring” f / Young Thug

TI گوش دهید / ti-young-thug-ring “class =” ff-og-image-inserted “>

TI با Young Thug در یک آهنگ جدید به نام “Ring” دوباره متصل می شود ، که آهنگ قبلی آن را “کلاسیک فوری” توصیف کرد.

این رکورد به لیست طولانی همکاری های رپرهای ATL ادامه می دهد ، دنباله آهنگهایی مانند آهنگ 2014 درباره ” Money »و« Eww Eww Eww »،« نمی توانم بگویم »و« آف ست »2015 و« آخر هفته »سال 2018. Tip در اواخر ماه اوت آخرین مشترک مشترک خود را به اشتراک گذاشت و عکسی از او و Thugger را در داخل استودیوی ضبط به اشتراک گذاشت.

“اوه Nvm ما … فقط یک زن و شوهر پادشاهان سلطه جهانی را در دست دارند …” پست. “Boyyyyy when I tell you me & slime got shit comin …. ya besst believe it JACK I #IstantClassic #AnotherOne …”

T.I. دهمین آلبوم استودیویی خود Dime Trap را در سال 2018 رها کرد.

شما می توانید “Ring” را که توسط DY Krazy و Chopsquad DJ تولید شده و از طریق Grand Hustle تولید شده است پخش کنید ، اکنون همه سیستم عامل های مهم ، از جمله Apple Music و Spotify.

این تک آهنگ هفته ها بعد از TI ارائه می شود و 50 سنت اعلام کردند که در یک درام All Access CBS با عنوان بیست و چهار هفت همکاری می کنند. نکته در این سریال بازی می کند و Fif تهیه کنندگی اجرایی را بر عهده دارد. اندکی پس از اعلام این مشارکت ، رپرها شروع به چرخیدن یکدیگر در شبکه های اجتماعی کردند. 50 به موهای صورت و آلبوم T.I.s شلیک کرد ، در حالی که T.I. از Fif به عنوان “کند” یاد کرد و ادعا کرد در نبرد ورزوز با “آن یک و 1/2 آلبوم که بدست آورد” شانسی نخواهد داشت.

همچنین

< / div>