Slowthai تصاویر جذاب برای آهنگ جدید “Feel Away” f / James Blake، Mount Kimbie

را به اشتراک می گذارد ، pg_1 / ppsiizf6byoinvc956uv / slowthai “class =” ff-og-image-inserted “>

رپ صریح انگلیسی slowthai از تصاویر جدیدترین آهنگ “احساس دور بودن” خود با حضور جیمز بلیک و کوه کیمبی رونمایی کرده است.

این آهنگ در لس آنجلس با بلیک نوشته شده و در ابتدای سال 2020 توسط Dom Maker از Mount Kimbie تولید شده است. – اختصاص داده شده به برادر عزیزم مرحومش ، مایکل جان – جنبه نرم و انعکاسی بیشتری نسبت به کندی دارد ، که با صدای روح بی تردید بلیک تکمیل می شود. در حالی که آهنگ ملایم است و در اصطلاحات سونیک مورد توجه قرار می گیرد ، slowthai همان انرژی را که در مورد غزل او است ، حفظ می کند و با تحویل خود برش می خورد و محاسبه می شود.

در مورد الهام از آهنگ گفت: “این آهنگ درباره تردیدهایی است که ما داریم ، خواه در رابطه با دوستی ، شریک زندگی شما یا با خانواده ما باشد. این در مورد قرار دادن خود به جای شخص دیگر است تا شما درک بهتری از وضعیت داشته باشید. “

Uber -تصاویر ساده ، به کارگردانی اسکار هادسون ، مست کننده است. با شکسته شدن پیام های عاشقانه در این آهنگ ، تصاویر به همان اندازه که برای هنرمند بزرگ شده در نورتهمپتون بدست می آیند ، تضاد آشوبی را در مقابل پیشنهاد عروسک ایجاد می کنند. “احساس دور بودن” پس از “MAGIC” ، “ENEMY” و “BB (BODYBAG)” ، سه تک آهنگ غافلگیرکننده از ماه مه که پس از شکست آهسته سال 2019 رخ داد ، می آید که یکی از آلبوم های سال را در Nothing Great About ارائه می دهد انگلیس.

پیش از پایان سال منتظر موسیقی جدید جدید Slowthai باشید.