دیو ایست می گوید نژادپرستی او را با پرواز

لغو کرده است

دیو ایست آخرین شخصی است که ادعا می کند به دلیل نژادشان توسط Delta Airlines با آنها ناعادلانه رفتار شده است.

این هفته ، خواننده رپ اخیراً ویدئویی را در اینستاگرام بارگذاری کرده است که از حادثه ای که در پرواز هواپیمایی دلتا اتفاق افتاده است ، مستند شده است. در این کلیپ ها ، از شرق خواسته می شود که پرواز را فقط برای دیدار با چندین افسر پلیس هنگام خروج از او انجام دهد.

“RACISM …delta” East در زیرنویس گفت: “Fucc Delta! Racist حتی کلمه نیست! “

مشخص نیست چه اتفاقی رخ داده است که منجر به سوار شدن هواپیما به شرق شد. اما در ادامه عنوان خواننده رپ ادعا شد که وی به دلیل سیاهپوست بودن در کلاس اول توسط کارکنان پرواز مورد آزار و اذیت نژادی قرار گرفته است.

“این مرد جامائیکایی که از من دفاع می کند و حتی مرا نمی شناسد !!!! او آزار و اذیت نژادپرستانه را تماشا می کرد !!!! شرکت هواپیمایی دلتا نیاز به جلوگیری از استخدام این طرفداران نژادپرست ، احمق و نادان TRUMP دارد که با دیدن یک شخص رنگ در کلاس اول عصبی می شوند ، “ادامه داد. “سگ ماده فقط از من بپرسید که می خواهم چه بنوشم و آن را هل بدهم !!!! Shit مرا داغ کرد”

شرق اولین کسی نیست که ادعا می کند رفتار تبعیض آمیز علیه هواپیمایی دلتا و مسافران آن است. در ماه ژانویه ، این شرکت هواپیمایی به دلیل تبعیض در مسافران مسلمان ، 50 هزار دلار جریمه شد. همچنین در اوایل این ماه ، یک زن سیاه پوست هنگام انجام پرواز Delta توسط یک مسافر سفید پوست مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

همچنین