Skylar Grey Shakeset آهنگی که او می گوید برای Rihanna

ضبط شده است -rih “class =” ff-og-image-inserted “>

در حالی که طرفداران ریحانا با صبر و حوصله منتظر ورود هستند از R9 ، Skylar Grey مسئولیت اشتراک گذاری یک پیش نمایش یک آهنگ منتشر نشده تحت تأثیر رگی که به گفته وی و دیپلو برای آلبوم آینده RiRi همکاری داشته اند.

گری در کلیپ ارسال شده به اینستاگرام گفت: “من در حال کار با دیپلو برای آهنگی برای ریحانا بودم.” . “این زمانی بود که ریحانا ظاهراً نوعی آلبوم رگی انجام می داد. نمی دانم او هنوز هم یک آلبوم رگی می سازد یا چه ، اما این آهنگی است که ما برای آن ساخته ایم. من کل آهنگ را ندارم ، من فقط می خواهم قطعه ای از آن را برای شما پخش کنم و احتمالاً عالی به نظر نمی رسد زیرا ضبط آیفون از بلندگوها است. “

ریحانا از زمان انتشار هشتمین آلبوم استودیویی خود ، Anti ، در سال 2016 نسبتاً آرام در جبهه موسیقی. از آن زمان ، او استعدادهای خود را به جای دیگری منتقل کرده است ، Fenty Beauty را در سال 2017 ، مارک لباس لوکس خود با LVMH در سال 2019 راه اندازی کرد و هم اکنون خط مراقبت از پوست وی در سال 2020. اخبار همچنین اخیراً منتشر شد مبنی بر اینکه این خواننده درخواست علامت تجاری را برای ظروف سفارشی ثبت کرده است. ژوئیه ، ریحانا امشب به Entertainment گفت که هنوز هم کار بر روی موسیقی او و اینکه آلبوم مورد انتظار او ناامید کننده نخواهد بود.

ریحانا گفت: “من همیشه روی موسیقی کار می کنم.” “من همیشه روی موسیقی کار می کنم و هنگامی که آماده می شوم آن را به نوعی که احساس می کنم مناسب هستم ، پخش می شود. و قرار نیست وقتی اتفاق بیفتد ناامید شوید. ارزشش را خواهد داشت. ” وی توضیح داد: “من فقط آن را مطرح نمی كنم فقط به این دلیل كه مردم منتظرند.” “این مدت طول کشید ، من ارزش آن را خواهم داد.”

همچنین

<را نیز مشاهده کنید div class = "social-follow-buttons">

<کنار کلاس = "کنار-پنل">