بیگ شان: “در یک لحظه فکر می کردم که انجام شده است” در حال انجام موسیقی

از پرش ، بدیهی است که آلبوم جدید Big Sean Detroit 2 مدیون دوره اخیر هنرمند در تمرکز بر یک نگاه درون گرایانه است رویکرد به ایده بهتر شدن خود. در یک مصاحبه جدید Apple Music 1 با نادسکا الکسیس ، شان در مورد افشاگری هایی که در طول روند ، از جمله آنچه او به عنوان قدردانی و اشتیاق تازه برای کار خود توصیف می کند.

“من احساس می کنم شکسته شده ام ،”. “من سعی می کردم در استودیو باشم ، به چیزی فکر نمی کنم. سعی می کنم احساس خوبی داشته باشم و نمی توانم احساس خوبی داشته باشم.” همانطور که شان توضیح داد ، هر زمان که سالها در یک مسیر عمیق قرار می گیرید – این مسیر یک هنرمند ، روزنامه نگار ، وکیل ، مدیر یا هر چیز دیگری است – به احتمال زیاد شما از نظر الهام و هیجان در مورد دنبال کردن ، به یک دیوار برخورد خواهید کرد. که چنین بخش بزرگی از زندگی خود را وقف کرده اید.

“شما ممکن است آماده باشید ، یا برای چیز دیگری.” “یا در مورد من ، من فقط مجبور شدم آن را دوباره کشف کنم ، شما می دانید ، و من این کار را نکردم ، من ، در یک لحظه فکر کردم که کارم تمام شده است. فکر کردم مثل این هستم ، شاید من دیگر حتی نباید موسیقی کار کنم. شاید من این کار را کردم و همین. اما بعد مثل من بود ، یک بار که مراقبت از خودم را شروع کردم ، چیزهای دیگری را شروع کردم به فکر کردن. من شروع کردم به نوع دیگری نزدیک شدن به آهنگ ها. و گرسنگی من را برگرداند ، می دانید من به این آهنگها گرسنه هستم. “

در حالی که وارد این دوره جدید حرفه ای خود ، شان ، گفت که فهمید که علیرغم احساس عدم روحیه و “حداکثر هزینه” ، سعی در ادامه تجارت داشت. در پاسخ به این درک ، او وقت خود را صرف کرد و “شروع به برقراری ارتباط بهتر [و] درمان کرد” ، از جمله گزینه های دیگر با هدف ارتقا better پیشرفت شخصی.

“احساس می کردم همه چیز را از ابتدا شروع کرده ام” گفت “من مجبور شدم خودم را بشکنم ، یک بنیان جدیدی بگذارم ، و بهترین قسمتهای خودم را که داشته ام ، بسازم و بسازم. و آن را محکم تر بسازم ، کارآمدتر بسازم و با خوشحالی بسازم. و همانطور که آلبوم را می ساختم ، داشتم به علاقه خود در موسیقی برمی گشتم ، زیرا احساس می کنم کمی آن را از دست دادم. الهام نگرفتم. موسیقی می ساختم که کاملا الهام گرفته نبوده است. چیزهایی را که به ذهنم رسیده دوست ندارم. و ناگهان الهام دوباره پیدا شد. “

وقتی او احساس کرد که دارد به یک روش الهام بخش تر برای ساختن ضربه می زند شان افزود موسیقی او را به یاد روزهای میکس تیپ خود انداخت.

در جای دیگر ، شان احتمال پاک کردن میکس تیپ اصلی Detroit برای خدمات پخش جریانی را تأیید کرد ، که تایید کرد چیزی است که او در تلاش برای جمع کردن است.

وی گفت: “من برای انجام این کار فقط به Def Jam در آنجا نیاز دارم.”

شان همچنین در مورد لحظه ای مهم بین دیو چاپل و پدرش ، با ساخت آنچه او “میله های خال کوبی” می نامد ، و بسیاری موارد دیگر ، بینش مشترکی داشت. مصاحبه کامل را ببینید > a> از طریق اپل موزیک 1.

<کنار class = "کنار-پنل">