شان لئون در LG Collab ، پشتیبانی از طراحان کانادایی و موسیقی جدید

sean-leon “class =” ff-og-image-inserted “>

2020 قرار بود سال بزرگی برای شان لئون . از زمان نوشتن برای Kanye West ، گشت و گذار با همکار بومی تورنتو دانیل سزار ، و یک فعالیت تازه تاسیس PUPIL INC. > ، به نظر می رسید مولتی هیفنیت برای یک شکست بزرگ آماده شده است. سپس ، خوب ، COVID اتفاق افتاد ، و مانند بسیاری از هنرمندان ، لئون مجبور به چرخش شد.

< span> از آن زمان ، او مرتباً از آلبوم ها بله ، جمع به فیلم کوتاه ، فیلم ، لباس ، نام آن را بگذارید ، و طرفداران او شروع به گرفتن مضحکه برای لئون می کنند تا سرانجام مقداری از آن را کنار بگذارد. خوشبختانه ، آنها مجبور نیستند خیلی بیشتر منتظر بمانند تا یک نگاه اجمالی به آنها بیندازند.

این زیرا امروز (23 سپتامبر) ، Leon از موسیقی جدیدی در یک اجرای مجازی در اینستاگرام LG Canada رونمایی خواهد کرد. همه چیز برای جشن گرفتن LG VELVET 5G Time Capsule Collection است که سه طراح برجسته کانادایی <را مشاهده کرد. span> George Sully ، Hayley Elsaesser و Beurd Clothing لباس و لوازم جانبی سفارشی را با الهام از تلفن ایجاد کنید. مجتمع در مورد چگونگی مشارکت با LG ، به علاوه محوری پس از COVID و برنامه های آتی انتشار ، با لئون صحبت کرد. < / p>

من می دانم که شما فقط با ما صحبت کردید span> بازگشت در ماه مه . ما باید این کار را ادامه دهیم ، هر چند ماه یک بار ، تا زمانی که این قرنطینه ادامه دارد ، از شما مجتمع چک می کنیم. span >

مطمئناً من دوست دارم گفتگوها را باز نگه دارم.

تابستان شما چگونه بود؟ مدتی اولین تک آهنگ خود را به نام “گیوتین” به همراه ویدیوی آن منتشر کردید.

تابستان بخیر مرد. الان هوا سردتر می شود. و هر وقت هوا سردتر شود ، من شروع به تأمل درمورد تابستان می کنم ، زیرا آنها در تورنتو بسیار عاشقانه هستند ، زیرا هشت ماه از سال سرد است. بنابراین من فقط به آن فکر می کردم ، و در مجموع ، با همه آنچه امسال اتفاق افتاد ، هنوز هم باید بگویم که تابستان خوبی بود. تابستان پرباری بود ، هر دو در کار من ، اما فکر می کنم از همه مهمتر ، در سطح شخصی ، و من از استفاده از این اطلاعات و این تجربه در سال 2021 و بعد هیجان زده ام .

کاملاً. من می دانم که شما برنامه های بزرگی برای سال 2020 داشتید. از دست دادن این زمان همیشه سخت است.

< p> بله. به خصوص به عنوان یک هنرمند مستقل ، داشتن یک برنامه مهم است و داشتن یک نقشه از آنچه قرار است هر سه ماه انجام دهید مهم است ، زیرا با بودجه های کمتری بازی می کنید. تمام کارهایی که انجام می دهید باید خردمندانه خرج شوند و این حتی فقط پول نیست ، بلکه وقت نیز هست. هنگامی که شما یک کارآفرین هستید ، 24/7 ، 365 کار می کنید. من هرگز فکر کردن در مورد کار را متوقف نمی کنم. من از 9 به 5 مشت نمی زنم و بعد ساعت را خاموش می کنم. من همه وقت در آن هستم. بنابراین داشتن ایده درباره اینکه کجا می روید مهم است. و آنچه COVID انجام داد این بود که این ایده را بپذیرید و آن را در کنار خود قرار دهید. برنامه ریزی از قبل بسیار دشوار بود ، زیرا همه چیز خیلی در هوا بود.

I امسال برنامه های زیادی برای سفر داشت. قرار نبود زیاد در خانه باشم. من قصد داشتم این فیلم را که حدود دو هفته قبل از خاموش شدن همه چیز به دلیل قفل کردن ، شروع به فیلمبرداری کردیم ، به پایان برسانم. و بعد از آن ، من قصد داشتم از مکانی به مکان دیگر مهاجرت کنم ، زیرا سرانجام در موقعیتی قرار گرفتم که می توانم در حرفه خود این کار را انجام دهم. بدیهی است که به دلیل COVID ، من مجبور به تغییر و تغییر آن شدم. اما به من اجازه داد تا نگاه سختگیرانه ای به خانه داشته باشم. اقدام محلی و ارائه راه حل برای برخی از مشكلات كه ما در این اكوسیستم مستقیماً با آن روبرو هستیم و ارائه راهكارهایی برای ترمیم بخشی از آسیب ها و جبران مجدد این اكوسیستم.

بنابراین همه چیز تغییر کرده است ، اما اگر بتوانید ذهن و رویکرد خود را دوباره برنامه ریزی کنید ، همیشه کاری باید انجام شود. این انعطاف پذیری و استعداد سازگاری چیزی است که قرار است کسانی را که برای مدت زمان طولانی در اینجا خواهند بود و کسانی را که به نوعی گاز می گیرند ، از هم جدا کند ، به ویژه با کل سال گذشته و راه حرکت جهان.

“صنعت [در تورنتو] هنوز تقریباً جوان است. رنسانس ، حدود ده سال است که می گذرد. ​​و از نظر صوتی و تصویری ، ما کارهای چشمگیری ایجاد می کردیم ، اما زیرساخت ها را از دست می دادیم.”

span> این مشارکت با LG در چه مرحله ای شکل گرفت؟ آیا این مورد اخیر بوده است؟

بله ، خیلی جدید است. شرکت من در PUPIL ، ما قبلاً در حال آزمایش فناوری و آزمایش روشهای جدید و نوآورانه برای ایجاد نه تنها محتوا ، بلکه این قطعات هنری ، این آثار هنری قابل توجه ، اما با ظرفیت بسیار سبک تر بوده ایم. منظور من این است که ، ما 23 سپتامبر یک برنامه زنده داریم که از صفحه اینستاگرام ال جی کانادا پخش می شود و کل تجربه آن از طریق تلفن گرفته شده است. اینها موارد خاصی است که شاید یک دهه پیش نتوانسته بودیم آنها را انجام دهیم. و من واقعاً علاقه مند و هیجان زده هستم که ببینم یک دهه دیگر کجا خواهیم بود. بنابراین خوشحالم که برای این تجربه با LG همکاری می کنم.

این باید اولین اجرای “زنده” شما در مدتی باشد ، درست است؟ چه مدت طولانی است؟

سال گذشته من در تور دانیل سزار از طریق ایالات متحده و اروپا گشت و گذار داشتم ، بنابراین سال گذشته نمایش های زیادی انجام دادم. و ما برای سه ماهه چهارم سال جاری در یک نمایش حماسی زیبا در خانه برنامه ریزی کرده بودیم. این قرار بود مثل نمایش خانه ام باشد. ما قصد داشتیم آن را به طور خلاقی ، بصری ، زیبایی شناختی ، همراه با این رکوردی که من در حال حاضر روی آن Full Technicolor نامیده ام ، فشار دهیم. ما قصد داشتیم آن را به یک تجربه کامل تبدیل کنیم. بدیهی است که به دلیل COVID اکنون ، ما مجبور خواهیم بود در مورد آنچه که به نظر می رسد تجدید نظر کنیم ، شاید آن را به تعویق بیندازیم ، یا ممکن است عملی را عملی انجام دهیم. ما در حال بررسی آن و تحقیق در مورد آن بوده ایم. اما مدتی است که من واقعاً در خانه برنامه اجرا کرده ام و مجموعه کامل آن را در خانه انجام داده ام. بنابراین من خوشحالم که مردم با دیدن چنین عملکردی در تاریخ 23rd

< span> طرفداران انتظار دارند چه چیزی ببینند؟

خوب ، این همکاری با LG است ، بنابراین انتظار می رود نگاهی به کیفیت فیلم و نحوه دیدن آن داشته باشید خوب این فقط با استفاده از تلفن قابل ثبت است. اما از نظر موسیقی ، من یک رکورد منتشر نشده اجرا کردم. بنابراین موسیقی جدیدی برای شنیدن افراد وجود خواهد داشت.

< span> بنابراین من می دانم که بخشی از ایده این است که تجلیل از این طراحان کانادایی ، افزایش استعدادهای کانادایی مانند خود شما. به نظر شما چرا تجلیل از استعدادهای داخلی و از طریق کارهایی که با PUPIL انجام می دهید مهم است؟

در PUPIL ، ماموریت محلی ما ایجاد و صادرات داستان های موفقیت بیشتر است. جالبه. صنعت [در تورنتو] هنوز جوان است. رنسانس ، حدود ده سال است که می گذرد. و از نظر صوتی و تصویری ، ما در حال ایجاد کارهای چشمگیری بودیم ، اما زیرساخت ها را از دست می دادیم. ما برای اطلاع رسانی به دنیا از این پروژه ها و هنرمندان شگفت انگیز ، سکوهایی را از دست داده بودیم. و ما به آرامی شروع به دیدن اکنون می کنیم که فرصت های بیشتری مانند این همکاری در اینجا فراهم می شود. و امیدوارم کاری که می توانم انجام دهم این است که آن را بگیرم و سپس آن را به هنرمند بعدی پرداخت کنم. و مجتمع نه تنها می تواند این کار را با من انجام دهد ، بلکه برو و با شخصی دیگر این کار را انجام دهد که قابل توجه است.

کل ایده “کپسول زمان” باعث شد تا به این فکر کنم که ما قصد داریم چه چیزی را از این موضوع دور کنیم زمانی که به آن نگاه می کنیم آیا چیزی برای بیرون آمدن از این همه گیری وجود داشته است که فکر می کنید می توانید در آینده با خود ببرید؟ < / span>

هزار درصد. منظورم این است که سال گذشته یکی از آن لحظات فیلم را داشتم ، زندگی من تغییر کرد. من اکنون در این اتاق ها با افرادی بودم که به دنبال آنها می گشتم و برای دهه ها بت کرده ام. و بودن در آن اتاق ها ، تمام چیزی که می خواستم انجام دهم این است که در کار خود بهتر باشم. تمام کاری که می خواستم انجام دهم این است که حتی به خودکفایی بیشتری می رسم و می توانم از ابتدا تا انتها با دو دست خودم یک کار استادانه بسازم. فقط خودم جلوی اون کامپیوتر ، جلوی اون تجهیزات. چیزی که همه گیرها به من ارزانی داشت این بود که بتوانم در خانه ، در استودیوی خانه جلوی رایانه خود باشم ، تحقیق کنم ، کلاسها را بگذرانم ، آموزشهای غیرمستقیم را از YouTube انجام دهم و یاد بگیرم چگونه در کاری که می توانم انجام دهم بهتر شوم. یک مهندس.

برای کسانی که نمی دانند ، مهندس شخصی است که معمولاً جلوی کامپیوتر است ، تقریباً از خواننده های هنرمند استفاده می کند و آن را به آهنگ تبدیل می کند. و مدتها به یک مهندس احتیاج داشتم که این سوابق را ایجاد کند. من می توانستم کمی ضبط را انجام دهم ، ممکن است کمی اختلاط را انجام دهم ، اما هیچ چیز خیلی قابل توجهی نیست. اما همه گیری به من فرصت داد تا آزمایش کنم. زمان توقف و تحقیق و یادگیری ترفندهای جدید ، یادگیری مهارت های جدید است. و من بخاطر امسال هنرمند خیلی بهتری شده ام. و برای آن ، من بی نهایت سپاسگزارم.

span> من قصد داشتم بگویم ، در این مرحله ، شما فقط طرفداران خود را در شبکه های اجتماعی شکنجه می کنید در مورد زمان انتشار آلبوم جدید ، موسیقی جدید. اما به نظر می رسد برخی از آنها در تاریخ 23 سپتامبر آمده اید.

< span> [می خندد.] بله ، من مجبور شدم چند آهنگ اجرا کنم و فکر کردم ، “بیایید آنها را حداقل با چیزی که قبلا نشنیده اند بزنیم ” تا آنجا که در مورد موسیقی و انتشار آن ، من توانسته ام روی بسیاری از پروژه ها کار کنم که وقتی سرانجام زمان آن تمام شد ، فقط یک انتشار ثابت خواهد بود. و این همان نکته ای است که می خواستم به آن برسم. آنقدر زمان دشوار و نامشخص است که وقتی از نظر تجاری به آن منطقی فکر می کنم ، دلایل زیادی وجود دارد که انجام این مصاحبه در حال حاضر بسیار مهمتر از انتشار موسیقی است. < / span>

بنابراین برنامه عالی پیش می رود ، و من روز گذشته که در Instagram Live بودم به هوادارانم گفتم ، فقط به این طرح اعتماد کنید. از آنجا که احساس سلامتی می کنم همه چیز مشخص است و همه چیز طبق برنامه پیش می رود. و مطمئناً طولی نخواهد کشید. قطعاً از این زمان طولانی نخواهد شد.

همچنین

< / div>