Rolling Loud Miami 2021 Dates f / Travis Scott، Post Malone & ASAP Rocky

Rolling Loud پس از لغو رویداد 2020 در اوایل سال جاری به دلیل همه گیری COVID-19 ، ترکیب و تاریخ برگزاری جشنواره میامی 2021 خود را اعلام کرد.

تراویس اسکات ، پست مالون و ASAP Rocky قرار است عنوان این جشنواره را برگزار کنند ، جشنواره ای که از 7 مه تا 9 مه برگزار می شود. کلیه بلیط های Rolling Loud Miami 2020 برای تاریخ های جدید 2021 مورد افتخار قرار می گیرند ، بلیط های اضافی در روز جمعه ، نوامبر به فروش می رسد .20 در ساعت 10 صبح ET. انتظار می رود این جشنواره اولین جشنواره حضوری این برند از زمان آغاز همه گیری باشد. از آنجا که اکثر آمریکایی ها در سال جاری گیر کرده اند ، Rolling Loud از همکاری با Twitch برای راه اندازی جشنواره های موسیقی دیجیتال از طریق بستر پخش در ماه اوت خبر داد.

علاوه بر تمام عناوین اصلی لغو شده Rolling Loud Miami برای تاریخ های جدید ، نماینده Rolling Loud تأیید کرد که 99 درصد از اجراهای اعلامیه 2020 در رویداد 2021 اجرا می کنند. Rolling Loud همچنین طعنه زد که جزئیات بیشتر درباره جشنواره “در ماه های آینده” اعلام خواهد شد.

Rolling Loud Miami تنها جشنواره ای نیست که این برند سال آینده میزبان آن خواهد بود. Rolling Loud پرتغال در حال حاضر قرار است در تاریخ 9 ژوئیه و 10 ژوئیه برگزار شود و کاردی B و Stormzy در میان کسانی که قرار است بازی کنند.

بلیط تاریخ های جدید میامی از ساعت 10 صبح 20 نوامبر در اینجا به فروش می رسد.