Premiere: Ascending R&B Talent Puma Blue Debut Album Extract “Opiat

برای چند سال گذشته جنوب شرقی لندن آبی پوما، معروف به جیکوب آلن ، تقریباً همه (از جمله ما) به عنوان یک استعداد عجیب با عظمت در چشم اندازهای خود ، از او خبر می گیرند. سال گذشته او ضبط مستقیم یک برنامه زنده صمیمی را که در آتلانتا اجرا می کرد ، کنار گذاشت ، اما اکنون او با آلبوم استودیویی خود آماده است ، در ستایش سایه ها.

پیش از انتشار آلبوم – که به گفته آلن ، تحت تأثیر عشق متقابل او به گاراژ و تیمبالند قرار داشت – او در حال برداشتن درب عصاره کلیدی “Opiate” است. خواننده سبک و پر پر و سبک آلن ، که در تنظیمات خود عقب و متواضعانه است ، با مضمون حتی ظریف تر گیتار و ضرب آهنگ واضح و رقصنده ای رقص می خورد. همانطور که او در زیر با جزئیات بیشتر توضیح می دهد ، آهنگ خود مربوط به پیمایش در جاده طولانی برای بسته شدن است و این که همیشه یک مسیر خطی نیست. بعضی اوقات ، فقط وقتی احساس می کنید تقریباً آنجا هستید ، راه پیش رو می تواند طولانی تر از همیشه به نظر برسد.

آلن توضیح می دهد: “” افیون “آخرین آهنگی بود که برای آلبوم نوشتم ، احتمالاً فقط چند هفته قبل بود که آن را تمام کنم. این در مورد یادگیری دوست داشتن خود است ، علی رغم اینکه خود را در خواب شخصی از گذشته خود می بینید و می پرسید چرا آنها وقتی دوباره مطمئن شدید که آنها را پشت سر گذاشته اید دوباره ظاهر شدند و این باعث می شود که بفهمید که هنوز مقداری بهبودی دارید.

“من از نظر موسیقی واقعا از گاراژ انگلستان و تیمبالند متعلق به دهه 2000 الهام گرفتم. من آهنگ را بر اساس حلقه صفحه کلید که دوستم الکس بوری به من داده بود ، بنا کردم. سعی کردم آکوردهای اطراف آن احساس بیدار شدن از یک رویای عمیق را داشته باشند ، عنوان از کجا آمده است. “

در ستایش سایه ها 5 فوریه افت می کند. آن را در اینجا ذخیره و پیش سفارش کنید.